Mateusz Banasiuk ma nową dziewczynę! ZDJĘCIA!

dsdd

Nowa miłość!

Kilkuletni związek Mateusza Banasiuka i Oriny Krajewskiej to już przeszłość! Teraz aktor Pierwszej Miłości przestał ukrywać swój związek z Magdaleną Boczarską. Oboje pierwszy raz oficjalnie pokazali się razem na uroczystej premierze „Intrygi” w Teatrze Kamienica. Popularny Radek z serialu „Pierwsza Miłość” zaprezentował się z zarostem, który z pewnością dodał mu kilka lat. Boczarska jest o 7 lat starsza od 28-letniego chłopaka. Czy pasują do siebie? Zapraszamy do oglądania wielu fotek nowej pary!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


17 myśli nt. „Mateusz Banasiuk ma nową dziewczynę! ZDJĘCIA!

 1. Nie jestem już pewien, czy ten blog jest o serialu, czy o życiu prywatnym aktorów. Jakby mało w internecie było takich stron …..

  • Ta strona jest o PM i jej aktorach wole mieć 2 w 1 odcinki info o serialu + życie prywatne prawdziwy fan PM lubi wiedzieć cos o życiu prywatnym aktorów 🙂

   • Jesteś fanką serialu, czyli fikcji (PM), i dlatego chcesz wiedzieć wszystko o aktorach??! Przeczytaj swój komentarz i posluchaj jak to brzmi. Aktorzy to normalni ludzie, których praca na planie zmusza do pokazywania się publicznie itp., jakbyś była fanką sklepu to chcesz wiedzieć o życiu pr

   • Jesteś fanką serialu, czyli fikcji (PM), i dlatego chcesz wiedzieć wszystko o aktorach??! Przeczytaj swój komentarz i posluchaj jak to brzmi. Aktorzy to normalni ludzie, których praca na planie zmusza do pokazywania się publicznie itp., jakbyś była fanką swojego ulubionego sklepu to chcesz wiedzieć o życiu prywatnym ekspedientek??

   • Bardziej oklepanego tekstu nie masz?? Do serialu nic nie mam (przynajmniej w tym komentarzu) i oglądać będę! A mój komentarz zwraca uwagę adminowi, że blog dotyczy serialu i jego przebiegu, a nie przebiegu życia aktorów!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.