Masa gwiazd Pierwszej Miłości na ramówce Polsatu! ZDJĘCIA

Polsat Ramowka

Aneta i Mateusz : )

Ostatnio odbyła się prezentacja nowej ramówki Telewizji Polsat. Oczywiście nie mogło zabraknąć na niej gwiazd Pierwszej Miłości… tym razem w rekordowej ilości! Nasz serial reprezentowali: Aneta Zając (która efektownie schudła), Łukasz Płoszajski, Aleksandra Zienkiewicz, Jakub Mazurek, Agnieszka Wielgosz, Mateusz Banasiuk (w nietypowym stylu), Grażyna Wolszczak, Misiek Koterski, Maria Pakulnis, Błażej Michalski, Marek Kaliszuk, Anna Szymańczyk, Urszula Dębska, Aleksandra Kisio (w PM będzie Agatą, przyrodnią siostrą Sabiny, o której już pisaliśmy TUTAJ) oraz Krzysztof Kwiatkowski.

Żałujemy, że nie pojawił się Mikołaj Krawczyk, bowiem jak zapewne wiecie postać Pawła wróci na jesień. Jednak trudno było oczekiwać pojawienia się głównego bohatera Pierwszej Miłości, podczas gdy na tej samej ramówce była Aneta Zając… Cóż, zapraszamy do oglądania wielu pięknych zdjęć z aktorami serialu „Pierwsza Miłość”!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


5 myśli nt. „Masa gwiazd Pierwszej Miłości na ramówce Polsatu! ZDJĘCIA

  1. No to tak: Aneta Zając (Marysia) już jest przereklamowana… nawet na tych fotkach nawet się brzydko uśmiecha. Ula Dębska (Sabina) bardzo poważnie wygląda w tej sukience ale może być. Marek Kaliszuk (Robert) mrr ciasteczko :* (tylko szkoda że jest gejem ). Pani Grażyna Wolszczak (Grażyna) starzeje się z godnością 😛 Ta pani w niebieskiej sukience nie wiem kto to ale widać botoks… Krzysztof Kwiatkowski (Natan) ma ciekawy wyraz twarzy 😛 ciekawe kiedy zobaczymy go uśmiechniętego xD Ogólnie do twarzy mu w tym garniturze. Misiek Koterski (Kaśka) jak zwykle banan na buzi :p ten to ma styl 😛 pozytywnie zakręcony w serialu jak i w realu  Andrzej Grabowski : FERDEK ZAWSZE BĘDZIE FERDKIEM xd. Aleksandra Zietkiewicz (Kinga) dopasowana sukienka do tej czarnej kurtki. Mateusz Banasiuk (Radek) on na serio powinien iść na modela!!:P ale z niego przystojniak  Klaudia Halejcio nie pamiętam jej w tym serialu ale kreacja porażkowa…najgorsza z tych wszystkich osób. Błażej Michalski (Mikser) jakoś nienaturalnie wyszedł na tym zdjęciu… raczej nie pasuje ten jasny garnitur do niego. Agnieszka Wielgosz (Malwina Florek) ruda to ruda 😛 ale cycki ma 😀 Marcin Krajewski (Adam). Gdzie jego włosy??? Super look 😀 Trochę scharakteryzowany na macho 😀 (Dagmara) Anna Szymańczyk za poważnie ale ogólnie to jest wzór sylwetki  Maria Pakulnis (Aneta) co ona ma na sobie?? Worek jakiś… Brzydko. Jakub Mazurek (Filip) na tym zdjęciu przypomina bardzo Wolverine xd co nie?? Ten fryz i ta broda 😛 Łukasz Płoszajski (Artur) mimo tego że już osiwiał a ma 35 lat jest z niego przystojniak  Szkoda, że się tak szybko starzeje…

  2. Wszystkie zdjęcia Fajne.Najbardziej to jak Andrzej Grabowski czyli serialowy Olgierd z Pierwszej Miłości lub też Ferdynand ze Świat Według Kiepskich trzyma Piwo Mocny Full.

  3. Po co cały czas w innym oknie otwierać zdjęcia? nie można wszystkich zdjęć wrzucić na jedną stronę? no chyba tylko po to żeby było więcej wejść na stronę..
    Ogólnie Kinga bardzo ładnie wygląda w tej sukience, Adam obciął włosy? O_o Sabina trochę przesadziła ma workowatą sukienkę ale tragicznie nie jest co do Klaudii Halejcio to wogóle nie podoba mi się jej sukienka. Zresztą ona już długo nie gra w Pm to nie rozumiem z jakiej okazji tam się pojawiła (chyba że znów będzie dziewczyną Mariusza) 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.