MARYSIA POZNAJE PRAWDĘ O ALEKSIE I WIKTORZE, DRAMAT ANETY!!! ZDJĘCIA!

WSTRZĄSAJĄCE CHWILE!!!

WSTRZĄSAJĄCE CHWILE!!! fot. ATM Grupa

W połowie lutego w Pierwszej Miłości dojdzie do przełomowych wydarzeń! W 1840. odcinku Aleks wyzna Marysi, że od początku spotykał się z nią tylko po to, by jego przyjaciel mógł dotrzeć do Anety! Przyzna, że Wiktor nie jest kolekcjonerem dzieł sztuki, tak naprawdę pracuje w policji w wydziale do walki z przestępczością gospodarczą. Chce wpakować Pałkowską za kratki, aby otrzymać awans. W tym celu zaczął fabrykować obciążające ją materiały… Zapraszamy do czytania i oglądania wielu hitowych zdjęć z tych chwil!

AGNIESZKA – NOWA DZIEWCZYNA BŁAŻEJA! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

Marysia wpadnie w szał! Zażąda od Aleksa, by natychmiast wszystko odkręcił. Jednak na to będzie już za późno… W 1841. odcinku Wiktor zjawi się w galerii sztuki, by aresztować Pałkowską! Kobieta będzie przerażona! Policjanci okażą się bardzo brutalni. Przy założeniu kajdanek dojdzie do szamotaniny, w wyniku której Aneta wpadnie pod pędzący samochód!

IGOR WRACA DO PIERWSZEJ MIŁOŚCI!!! SZOK! SABINA GO ROZPOZNA?! NOWY SEZON – ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

Na miejscu w międzyczasie zjawi się Majka i od razu wezwie pogotowie. Wstrząśnięta Radosz rzuci się na Wiktora! W szpitalu wyjedzie na jaw, że w wyniku zderzenia Aneta uszkodziła kręgosłup. Kobieta zacznie dochodzić do siebie, ale lekarze nie będą pewni, czy kiedykolwiek odzyska czucie w nogach. Wszystko wskazuje na to, że do końca życia będzie przykuta do wózka!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


98 myśli nt. „MARYSIA POZNAJE PRAWDĘ O ALEKSIE I WIKTORZE, DRAMAT ANETY!!! ZDJĘCIA!

 1. bez przesady!!! że niby to serial o ŻYCIU a tej Majusi kurwusi wiecznie coś sie dzieje… co za nieudaczna dziewucha!!! jasne jakieś kryminały już po raz 3 albo nawet i lepiej w jej życiu… w ogóle maryśke powinni w pizdu zamknąć w końcu niech przestanie sie ta dziewucha nad sobą użalać… królewna śnieżka pożal sie panie!!!

 2. Super , będzie się działo. Szkoda,że Aneta na tym wszystkim ucierpi. Ale wierzę,że wszystko dobrze się skończy a za kraty wyląduje ten śliski Wiktorek. Tak w ogóle chciałabym ,żeby Aneta zeszła się z Markiem. Lubiłam ich,jako parę.

 3. Awansiek mu w głowie Zarabiają piękne pieniążki i jeszcze chce awansować Ambitny facet ale tak wrzeczywistosci jest po trupach a do awansu Daj człowieka a znajdę na niego paragraf tak było mówione Nadgorliwiec skrzywdzi człowieka i będzie zadowolony To zachowanie Wiktora jak bawi się bronią jest podejrzane chory łeb

 4. Od dawna nie oglądasz, to po co tu wchodzisz? Nie rozumiem ludzi którzy krytykują serial a wchodzą ciągle na stronę i czytają co będzie znów w odcinkach… a te przekleństwa? Żenada- To jest żenada…

  • Dokładnie! Jak im się serial nie podoba to niech odpuszczą sobie krytykowanie. Serial jest dla tych, którym się podoba jego oglądanie!
   Rym mi wyszedł 😉

  • Kinga nie jest może jakaś święta, ale bez niej ten serial to nie byłoby to samo.
   Zachowuje się jak rozkapryszona nastolatka, ale czasami jest spoko.

 5. Rafał Mohr wróci jako nowy bohater zagra Marcina nauczyciela języka angielskiego.Na potrzeby nowego wizerunku przefarbował wlosy na blond!!!

 6. Marysia jest niezła 😉 Też chciałabym się tak zakochiwać , odkochiwać.. na pstryknięcie palców! ;D A ja głupia nie potrafię sobie jednego PACANA wybić z głowy.
  To już tyle lat.. tararara ra. ; /

 7. Co do tych pantofli to prawda. Ściema na maksa. Zaczyna mnie wkurwiać ten serial, ale mimo to dalej go oglądam.
  Większość aktorów jest do bani. Za to Beatka wymiata he he he 🙂 🙂 🙂

 8. Kiedyś dało się oglądać ten serial Teraz to taka patologia każda z każdym się puszcza i monotonia no niestety chyba taka kolej rzeczy Bye:)

 9. Oni już nawet serialu skleić nie potrafią. Gdy Aneta leci w strone Marysi, Marysia jest w połowie napisów na ścianie(dokładnie koło słowa Wrocław), sekunde poźniej cofa się i biegnie jeszcze raz od początku ściany :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.