MARYSIA PORWANA W KOLUMBII!!! TRAFI DO WIĘZIENIA?! KTO JĄ URATUJE?! MASA SZOKUJĄCYCH ZDJĘĆ!

SZOKUJĄCE SCENY!

SZOKUJĄCE SCENY! fot. ATM Grupa

Już wkrótce w Pierwszej Miłości masa dramatycznych wydarzeń z Marysią w roli głównej! Harcerz poinformuje Marka i Aleksa, że dziewczyna została porwana dla okupu. Tymczasem Majka przebywa w hotelu z Carlosem (przewodnikiem i opiekunem), który obiecuje jej, że doprowadzi ją do Pawła, jednak nie może kontaktować się ani z policją, ani najbliższymi! Co dalej?!

Wtem Marysia zacznie podejrzewać, że Carlos ma wobec niej niecne zamiary. Ucieknie i dzięki pomocy tajemniczej Letici wróci cała i zdrowa do Harcerza. Marysia i Leticia wybiorą się na zakupy – piękna i młoda dziewczyna wręczy Radosz drobny upominek dla Julki. Jednak maskotka okaże się dla Majki najgorszą rzeczą, jaka mogła się przydarzyć, podczas pobytu w Kolumbii…

Po powrocie do hotelu spokój Marysi i Łukasza zakłóci wtargnięcie policji. Funkcjonariusze w maskotce znajdą… narkotyki! Na nic tłumaczenia Marysi przed polską ambasadą, że to fatalna pomyłka. Radosz musi trafić do więzienia! Harcerz ma dla przyjaciółki tylko jedną radę – musi wykorzystać każdą nadarzającą się okazję do ucieczki!

NOWE STRESZCZENIA ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 1945-1949 (do 5 października)! – ZOBACZ TUTAJ!

W drodze do więzienia, Marysi uda się uciec z pomocą Letici – dojdzie do naprawdę dramatycznych scen akcji! Majka wraz z Kolumbijką pod pretekstem powrotu do miasta wywiezie ciężko ranną Radosz na pustkowie! Wyzna Polce, że została zmuszona do podrzucenia jej narkotyków. Czy w takich warunkach Majka ma szansę na przeżycie bez pomocy medycznej? Tymczasem Aleks przylatuje do Kolumbii i dołącza do Harcerza – czy razem uratują Marysię?! Zapraszamy do oglądania masy hitowych zdjęć z tych emocjonujących momentów!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


14 myśli nt. „MARYSIA PORWANA W KOLUMBII!!! TRAFI DO WIĘZIENIA?! KTO JĄ URATUJE?! MASA SZOKUJĄCYCH ZDJĘĆ!

  1. Na FB napisaliście że sceny są kręcone w Karpaczu, a na stronie Pierwszej Miłości jest informacja że akcja rozgrywać się będzie również w Kolumbii.

  2. Marysia da rade, Pawel ja uratuje i wroca do polski, nie potrafie zrozumiec czemu tak na aktorow lidziska najezdzacie, poprostu maja swoja role do zagrania i ja wykonuja, a wy tak glupio piszecie.. Skoro macie takie zdanie to zachowajcie je dla siebie, a nie obrazajcie innych, bo nikt z was i nas nie jest taki idealny jak wam sie wydaje..!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.