MARYSIA I ALEKS NA RANDCE ŻYCIA!!! MASA ZDJĘĆ! 1

21,10,2013-foto Bogdan Bogielczyk-pm (70) 21,10,2013-foto Bogdan Bogielczyk-pm (62) 19,10,2013=foto Bogdan Bogielczyk-PM (4) 21,10,2013-foto Bogdan Bogielczyk-pm (54) 21,10,2013-foto Bogdan Bogielczyk-pm (14)


KOLEJNE ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


16 myśli nt. „MARYSIA I ALEKS NA RANDCE ŻYCIA!!! MASA ZDJĘĆ! 1

 1. e no bez przesady już że daje tak dupy. Ale kinga to nie nadaje sie do żadnego związku i prędzej czy później i z tym aleksem by sie rozeszła. A majka jest bardziej stateczna. Tylko ciekawe jak aleks będzie to widział…

  • Bardzo ciekawe, że ma takie bogate życie miłosne… W normalnym świecie mało kto pisałby się na rozwódkę z dzieckiem, a nawet jeśli znajdzie się jakiś facet, to jego rodzinka będzie próbowała mu to wyperswadować i o sielankce i pełnej kochajacej się rodzince można zapomnieć. Z tego co mi wiadomo, aktorka grająca Marysię też jest sama. Kobiety, myślcie zanim komuś wskoczycie do łóżka! Zorientujcie się najpierw czy facet podziela Wasze plany i marzenia i czy Wy w nich jesteście.

 2. ja pierdziele ile jeszcze gości zauroczy sie biedną Marysią/?????lekka przesada nudne to już jest ciągle nowy facet co ta Jula zapamięta z dzieciństwa chory klimat:::((((((((((((((((((((

  • ta Maryśka bardziej wpatrzona w tego Aleksa niż on w nią… w końcu bd jak z Szymonem. stwierdzi ”ze nic do niego nie czuje”

 3. kinga jest pojebana artur za nia lata i sama nie wie czego chce… a co do majki… hmmm wcale nie jest lepsza … miala pawla zdradzila go z hubertem tez nie byla szczera… na miejscu tego nowego nie bralabym rzadnej!

 4. 1 i 2 maja nasrane w bani i lubia dawać dupy ,ogladaja takie chore seriale jak moda na sranie i pozniej robia to samo. po kilk rzy si zenia pozniej rozwodza bo to wszystko z nudów i za duzo kasy.

  zobaczcie ze w tym serialu sie kasa nie przejmuja,jezdza w sumie po rozbijanymi audi b6 z wypozyczalni ale to trupy.

  ale o kasie nikt nic nie gada ,nawet w barbasranie nikt na kase nie nazeka i tylko patrza kogo da sie wyruchac bo to taki swiat i tylko na ruchaniu sie konczy zawsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.