Kulisy wideo nagrywania nowej czołówki Pierwszej Miłości!

Aneta gwiazdą czołówki!

Aneta gwiazdą czołówki!

Dziś nie wideo z serii wideobloga Sabiny, a kulisy nagrywania nowej czołówki Pierwszej Miłości, którą zobaczymy w telewizji TYLKO 14 lutego w Walentynki. Wystąpi w niej jedynie Aneta Zając w kompletnie odmiennym, drapieżnym i seksownym stylu. Okolicznościowa czołówka serialu nagrywana była w nocy w najpiękniejszych miejscach Wrocławia, więc efekty mogą być naprawdę imponujące. Jak wyglądało przygotowywanie serialowej Marysi i czego możemy się spodziewać? Zapraszamy do oglądania!

OGLĄDAJ WIDEO – KLIKNIJ TUTAJ!


21 myśli nt. „Kulisy wideo nagrywania nowej czołówki Pierwszej Miłości!

    • Mieszkałam tam przez kilka lat i na prawdę żałuję, że się z tamtąd wyprowadziłam. A co do czołówki to świetna 😀

  1. Aneta jesteś prześliczna ! A ta stylizacja po prostu obłędna ! na co dzień, w serialu widzimy Cię taką naturalną, prawie bez śladu makijażu ,a teraz taka odmiana. Super !

  2. 1. Proponuję zmienić serial w jakiś mroczny. Ten przestałem oglądać dawno temu bo to się ciągnie w nieskończoność, a serial coraz częściej opowiada niestworzone rzeczy.
    2. Aneta Zając powinna otrzymać rolę na dużym ekranie w jakimś thrillerze psychologicznym. Myślę że dobrze by się tam odnalazła, a ludzie dostaliby nową aktorkę na dużym ekranie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.