KTO LEŻY W TRUMNIE IGORA?! EKSHUMACJA ZWŁOK! ZDJĘCIA!

Wielkie emocje!

Wielkie emocje! fot. ATM Grupa

„Igor żyje”, czyli ostatnie słowa Agaty zasiały w bohaterach Pierwszej Miłości dużo niepewności. Wszyscy są już pewni, że jedynym rozwiązaniem, aby poznać prawdę o śmierci Igora jest ekshumacja jego zwłok. W 1905. odcinku rozpocznie się cała procedura – wszyscy w napięciu oczekiwali będą wyników. Trumna nie okaże się jednak pusta, jest w niej także obrączka ślubna Igora. Gdy Sabina odetchnie z ulgą, odbierze tajemniczy telefon… Zapraszamy do oglądania wielu fotek z tych emocjonujących chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


35 myśli nt. „KTO LEŻY W TRUMNIE IGORA?! EKSHUMACJA ZWŁOK! ZDJĘCIA!

  1. Pewnie jak Piotr [Igor] dowiedział się że będą chcieli robić ekshumację położy sie do trumny 😀 w tym serialu wszystko już jest możliwe 😀

  2. Agata powiedziała: „To jest Igor”, a nie tak jak tu piszą. Regularnie tu się zdarzają takie błędy. W tym serialu jest dużo podobnych wątków, np. Artur można powiedzieć też, że „zmartwychwstał” pojawiając się na własnej stypie. Można jeszcze wiele dać przykładów, nie tylko podobnych do tego wątku, bo tak naprawdę ciągle ktoś kogoś zdradza, ktoś się zakochuje, ma dzieci, które mają różnych ojców itd. A nikt po ludzku nie może tam ułożyłyć sobie życia na stałe. Nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Oglądam ten serial prawie od początku bo z przerwami, ale nie robię tragedii, gdy opuszczę jakiś odcinek, bo i tak nie trudno się domyślić co się w nim działo. Powiem krótko kiedyś był o wiele fajniejszy niż teraz i nie chodzi tu o to, że nie ma np. Pawła czy innego aktora, ale o samą fabułę.

    • Muszą przecież cos wymyślać ,choćby dla picu ,tez ogladam ten serial od początku i z jednego się cieszę, że nie muszę oglądać w nim już Włodarczykowej ,reszta może być ..Jest trochę śmiechu i różnych fajnych sytuacji ,a że fabuła się czasem nieklei to nieszkodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.