Krystian (Patryk Pniewski) wraca do Pierwszej Miłości! W kim się zakocha? Wywiad z młodym aktorem!

Czeka nas ciekawy powrót do Pierwszej Miłości!

Czeka nas ciekawy powrót do Pierwszej Miłości!

– Nie chciałem budować swojej kariery od dachu mimo, że obecnie to jest pewnie łatwiejsze i szybsze. Pytanie tylko czy trwałe – mówi w wywiadzie dla nas Patryk Pniewski, który po ponad roku wraca do serialu „Pierwsza Miłość”. 23-letni aktor opowiada o tym, dlaczego musiał odejść z serialu, co u niego słychać, mówi także o swoich wiernych fankach. Co w nowym sezonie czeka serialowego Krystiana? To i wiele więcej – zapraszamy do czytania wywiadu z Patrykiem!

1. Na rozgrzewkę pytanie chyba nieco retoryczne. Cieszysz się, że po ponad roku wróciłeś na plan „Pierwszej Miłości”? Jak atmosfera i przywitanie?
Wrocławski ATM to pierwsza firma produkcyjna która zaprosiła mnie do współpracy. Pracę na planie serialu Pierwsza Miłość wspominałem super, ale doceniłem ją w pełni dopiero gdy zagrałem w innych serialach. Były to mniejsze role, odcinkowe a taka praca różni się zupełnie. Nie ma czasu na budowanie relacji, zaprzyjaźnianie się, dlatego meeegaaaa się cieszę, że wracam do Wrocławia i zespołu Pierwszej Miłości.

2. Twoja ogromna rzesza fanek, zwanych „Słoneczkami Pniewskiego” długo czekała na tę chwilę. Nie jest tajemnicą, że dziewczyny walczyły o powrót swojego ulubieńca. Czy to między innymi dzięki nim znów będziemy oglądać Cię w roli Krystiana?
Na pewno też, przecież to dla widzów gramy. Mój powrót był już wcześniej planowany, ciężko było jednak pogodzić zajętości wynikające z toku moich studiów aktorskich oraz angażu w teatrze. Dopiero teraz mogę profesjonalnie i w pełni zmierzyć się z pomysłem rozbudowania mojej postaci w Pierwszej Miłości.

3. Czy gdy nie występowałeś w „Pierwszej Miłości” nadal utrzymywałeś jakiś kontakt ze znajomymi z wrocławskiego planu?
Hmmm tak, ale raczej facebookowy. Jak nie jest się w trybie wspólnej pracy serialowej to ciężko o inny kontakt.

4. Swego czasu chyba całkiem sporo łączyło Cię z Joanną Opozdą, serialową Jowitą… Pytany o to w wywiadzie dla nas niemal dwa lata temu odpowiedziałeś, że na razie mieszkacie ze sobą, „a z czasem reszta”. To już przeszłość i wydaje się, że kto inny jest w Twoim sercu?
(śmiech) Tak, tak ładna dziś pogoda… tak na poważnie, Asia jest moją mega kumpelą i mam nadzieję, że tak pozostanie. Liczę też, że w końcu będziemy mieli jakieś wspólne sceny.

5. Jakie to uczucie, kiedy przy każdej możliwej okazji spotykasz się ze swoimi fankami? Nie zabrakło ich także ostatnio pod siedzibą ATM-u, gdy wróciłeś na plan „PM”. Jeżdżą za Tobą, szukają – czy to we Wrocławiu czy gdziekolwiek. Nie męczy Cię to?
Nie! Pamiętam jak ja byłem w szkole podstawowej, czy gimnazjum i brakowało mi kontaktu z moimi aktorskimi idolami. Możliwości zaczepienia ich, zapytania o ich doświadczenia zawodowe. Mogliśmy wzorować się tylko na tym co było w prasie i telewizji, w oficjalnych wywiadach i relacjach. Teraz świat się zmienił, jeszcze nie wszyscy, ale coraz więcej aktorów odkrywa social media i zaczyna budować zupełnie inną więź z odbiorcami. Dla mnie jest to już po prostu naturalne. Nie jest moim celem bycie tylko aktorem – pojawiać się w wyznaczonym czasie na planie, zagra rolę i wracać do swojego hermetycznego świata. Czerpię dużo siły dla siebie jeżeli dzięki temu co robię udaje się moim fanom chociaż na chwilę zapomnieć o szkole, stresie, awanturze w domu. Zależy mi aby wierzyli, że duża ilość pieniędzy, znajomości wcale nie są jedyną drogą, że jak się pracuje i walczy o marzenia, to one się spełniają.

Pod siedzibą ATM-u fanki licznie odwiedziły swojego ulubieńca

Pod siedzibą ATM-u fanki licznie odwiedziły swojego ulubieńca

6. Dlaczego rok temu zniknąłeś z serialu? Taki był scenariusz czy zadecydowały o tym inne kwestie?
Powodów było na pewno kilka, ale podstawowym były wspomniane już studia. Kieruje się w życiu zasadą, że najpierw matura, prawo jazdy (śmiech), studia, teatr… mocne fundamenty a potem reszta. Nie chciałem budować swojej kariery od dachu mimo, że obecnie to jest pewnie łatwiejsze i szybsze. Pytanie tylko czy trwałe.

7. Co robiłeś podczas ostatniego roku? Koniec szkoły, teatr, film, serial – chyba wiele się działo w Twoim życiu? Z czego jesteś najbardziej dumny?
Najbardziej dumny hmmm… Z tego, że już na trzecim roku studiów aktorskich mogłem zadebiutować w teatrze u boku mojej idolki a teraz koleżanki Natalii Sikory. Z tego, że pracowałem ze świetnym reżyserem Tomaszem Gawronem, że zagrałem w sztuce w której czuje temat. Że nie jest to kolejne lekkie przedstawienie, że jest jedyne w swoim rodzaju, dość kontrowersyjne, grane „po flakach”, tak jak życie Janis Joplin która do grzecznych i spokojnych kobiet nie należała… Serdecznie zapraszam bo w listopadzie gramy w Warszawie, od września we Wrocławiu i również gościnnie na Słowacji. Spektakl od 18 lat. Więcej info na mojej stronie na facebooku.

8. Deski teatru, serial, film – gdzie do tej pory pracowało Ci się najlepiej?
Nie da się tego porównywać. Bo wszędzie gra i pracuje się inaczej. Granie w teatrze a przed kamerą to jakby porównywać piłkę nożną i golfa. I tu i tu sport i tu i tu piłka ale inne zasady, inna technika i inny rodzaj koncentracji.

9. Z Waszej serialowej paczki podczas Twojej nieobecności mogliśmy oglądać jedynie Patrycję oraz Dominika. Czy jest szansa, że zobaczymy Was w pełnym składzie z Mirką i Fabianem?
Nie mogę niczego potwierdzić, wiem jednak, że Zosia czyli Mirka dostała się miesiąc temu do Akademii Teatralnej na studia aktorskie a na pierwszym roku jest zakaz grania gdziekolwiek. Martyna czyli Patrycja również dostała się na aktorstwo, ale do łódzkiej filmówki więc zobaczymy jak to będzie…

Fani Pierwszej Miłości chcą powrotu Mateusza Janickiego w roli Pawła! – ZOBACZ TUTAJ!

10. Czy po ponad roku Krystian będzie takim samym chłopakiem jak na początku? Pewny siebie, odważny, zadufany w sobie, często niemiły, chamski i arogancki. Wszyscy pamiętamy wypadek samochodowy Waszej paczki, gdzie Krystian ucierpiał najbardziej. Czy te wszystkie trudne chwile wpłyną na jego zachowanie po dłuższym okresie czasu?
Wpłyną i to bardzo. Krystian już nie będzie miał postawionej grzywki do góry tylko położoną na bok (śmiech). Tak serio, to chłopak trochę dojrzał, pozostał pewny siebie, nadal jest zakochany w sobie, ale za to przestał już się buntować i postanowił skończyć ze szczeniackimi wybrykami typu „kradniemy auta”, „robimy melanż w szkole”.

W serialu Krystian był uczniem wrocławskiego LO, przyjaźni się z Dominikiem, Patrycją i Fabianem

W serialu Krystian był uczniem wrocławskiego LO, przyjaźni się z Dominikiem, Patrycją i Fabianem

11. Możesz zdradzić coś na temat wątku Krystiana w nowym sezonie? Podobno chłopak będzie chciał zdobyć Dagę i nie będzie przebierał w środkach, by osiągnąć swój cel…
A skąd wy to wiecie?!?! (śmiech) Może tak, może nie….. Wszystko się okażę , choć Pierwsza Miłość nie byłaby Pierwszą Miłością gdyby nie było w niej dużo miłości (śmiech).

12. Z jakimi aktorami czeka Cię najwięcej scen po powrocie?
Z Tomkiem Włosokiem, Anią Szymańczyk, Martyną Kubicz, Ulą Dębską i Mateuszem Banasiukiem – świetny zespół i cieszę się z powrotu na plan.

13. Na planie „Pierwszej Miłości” pojawiłeś się pierwszy raz jesienią 2012 roku. Na ile zmieniło się Twoje życie podczas tych dwóch lat? Co było najważniejsze, co zapamiętasz najbardziej? Na pewno zyskałeś sporą popularność.
Wątek w Pierwszej Miłości był dla mnie świetną szkołą i szansą, której staram się nie zmarnować. Dużo pracuję, rozwijam się, uczę się naszego aktorskiego świata. Nastąpiła też konkretna weryfikacja ludzi wokół mnie. Zauważyłem wzmożoną aktywność czarnych sił mocy próbujących zaburzyć moją elfią aurę (śmiech). Przekonałem się, że najgorsze rzeczy, plotki i anonimowe komentarze piszą, ci którzy są w twoim otoczeniu albo kiedyś byli blisko. To ważna lekcja, tak jak i to, jak sobie z tym radzić… w czasach gdy ciężko o prawdziwe relacje a internet zalewa hejting.

must14. Jakie wyzwania zawodowe czekają Cię również w najbliższym czasie, oprócz podróży do Wrocławia na plan „Pierwszej Miłości”?
Gramy po wakacjach „Joplin”, szykujemy nowe projekty telewizyjne i zabieram się za pisanie pracy magisterskiej

15. Masz może coś jeszcze do przekazania fanom Pierwszej Miłości czy też swoim Słoneczkom, które teraz z wypiekami na twarzy oglądać będą każdy kolejny odcinek Pierwszej Miłości, licząc, że właśnie w następnym odcinku pojawi się ich ukochany „Papryk”, jak to pieszczotliwie Ciebie nazywają?
Zapraszam na swój instagram i na facebooka – prowadzę je sam, opisuję wszystko co się u mnie dzieje. Dziękuje moim słonecznikom, że przy mnie są, wspierają mnie i czekały cierpliwie, aż skończę studia żeby zabrać się za robotę. Dziękuje za wywiad i życzę dużo uśmiechu, zdrowia i pozytywnego myślenia.

Cieszycie się z powrotu Patryka do Pierwszej Miłości? Jesteście ciekawi nowego wątku i miłosnych podbojów Krystiana? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


118 myśli nt. „Krystian (Patryk Pniewski) wraca do Pierwszej Miłości! W kim się zakocha? Wywiad z młodym aktorem!

  • Nie zauroczonych małolat tylko Słoneczek które są zawsze z Nim wpierają Go a Ty tak mówiąc, po prostu zazdrościsz , pozdrawiam .

  • Zauroczone małolaty? Nie znasz nas, więc nie osądzaj.. Zazdrościsz Patrykowi roli czy fanek, które będą z nim zawsze?

  • Zauroczonych małolat ?! Słoneczek a nie ! Dla ciebie BOGÓW SŁONECZEK ! Po prostu bronimy Patryka, bo kuźwa nie zasłużył żeby go obrażać ?! Co on wam zrobił ? Ja nie rozumiem mówicie pedał na niego bo modnie się ubiera bo ma grzywkę ?! Po prostu mu zazdrościcie ! A słoneczka to jest najwspanialsza rodzina i nie pozwolę aby ktoś je kuźwa obrażał !
   Dziękuję Amen. !

  • JUŻ ZACZYNAJĄ SIĘ CHUJOWE KOMENTARZE ZE STRONY LUDZI KTÓRYM ŚCISKA DUPE ŻE NIGDY NIE OSIĄGNĄ TEGO CO OSIĄGNĄ PATRYK SIEMA

  • Przesłodzony pedałek? Bo co kurwa? 😀 Jak można być tak zacofanym intelektualnie człowiekiem jak Ty? Pedał bo ubiera się modnie, czy bo nie ma głowy zgolonej na łyso? Polska tak bardzo kraj hejtingu… Zamiast cieszyć się z sukcesów Polaków, to niee lepiej zazdrościć i krytykować. Pozdrówki :* (nie wcale nie jestem małolatą zapatrzoną w Patryka 🙂 )

  • Kurwa uważaj sobie na słówka ! Bo co ? Bo ma kurwa najlepszych fanów na świecie ?! Mówisz na niego pedał, a twoja dziewczyna o ile ją masz bardziej go kocha od Ciebie kurwa !
   KOCHAM CIĘ PAPRYK <3

  • Ciekawe czy w realu byś tak powiedział bo necie wszystko można nie ?
   kozak w necie pizda w świecie ,
   Zadrościsz że ma tyle fanek (Słoneczek a ty nikogo ) ale to nie jest powód by Go obrażać

   • Ludzie, przypadkiem tutaj wszedlem. I stwierdzam,ze przedzial wiekowy, który reprezentujecie i zasób slów który prezentujecie, równy jest zero. Ciekawe czy patryk jest szczesliwy wiedzac,ze jego fanki to aspoleczne gnomy, które ograniczają sie tylko do Kurwa. Nie, nie zazdroszcze, nie mój kierunek. Bóg kazal kochac, nie nienawidzić. Na youtube jako Adam Rysiak. A „papryk” kojarzy mi się nazwą psa, albo warzywem na kilogramy z targu. Bless

  • Przeczytaj uważnie to co teraz napiszę i wbij sobie to do swojej pustej główki. Nazywanie Patryka przesłodzonym pedałkiem nie doda Ci ani popularności, ani tym bardziej mózgu. Ja wiem, że hejting jest czymś „fajnym” w XXI w. ale gwarantuję Ci że zanim zdążysz wstać, upadniesz. Mam nadzieję, że zrozumiałeś to co chcę Ci przekazać, a jeśli nie to twoja strata.
   A Tobie Patryś życzę powodzenia w pracy jak i w napisaniu pracy magisterskiej i w teatrze oczywiście. Jesteśmy przy tobie cały czas i nigdy Cię nie zostawimy. Kocham Cię <3

 1. Do Anrek : sam jesteś przesłodzonym pedałkiem. Nie znasz, nie oceniaj kozaczku:)
  A Tobie Patryk gratuluje z całego serca, nie moge się doczekać PM znowu na ekranie:)

 2. No i w końcu wracasz <3 czekałam na to długo, ale oto i nadejdzie ten dzień 🙂 jeesteś meega zdolny Patryś i trzymam kciuki za Ciebie <3

 3. Drogi Antku ! Sam jesteś przesłodzonym pedałkiem ! Ciekawe czy byłbyś taki wyszczekany w realu !?!
  A co do Papryka mojego to gratulację, że wróciłeś na plan PM <3 Już nie mogę się doczekać <3 Kocham Cię ♥

 4. Patryk jest najlepszy i nie jest pedalkiem bo pedal interesuje sie tylko mezczyznami a z tego co wiem to on nie interesuje sie mezczyznami bo znam go osobicie bo rozmawialam z nim kilka razy

 5. Najlepiej! Patryk to świetnie utalentowany chłopak, jako jedyny jest tak blisko ze swoimi „słoneczkami”.
  My go wspieramy i on nas 🙂
  Czekam z niecierpliwością na nowe odcinki pm!
  Pniewski najlepszy!!! ♥♥♥

 6. NAJLEPSZY NASZ <3 NAJEDZACIE NA NIEGO BO CO ? BO MA RZEKOME FANKI CZYLI NAS SŁONECZKA , KTÓRE ZAWSZE GO WSPIERAJĄ , CZY BO COŚ OSIĄGNĄŁ W PRZECIWIEŃSTWIE DO WAS ?

 7. No nareszcie <3 tak długo czekałam, brakowało mi Ciebie w tym serialu. Oglądalność oczywiście wzrośnie, wszystkie słoneczka o 18 przed telewizorem ;*
  nie przejmuj się Patryś hejtami, po prostu Ci zazdroszczą, bo jesteś wspaniałym i przystojnym aktorem, Słoneczka zawsze będą z Tobą i dokopiemy każdemu kto Cię obrazi, kocham Cię jak najlepszego przujaciela ;*

 8. W dupach Wam się poprzewracało, zęby Patryka hejtować? Do wszystkich hejterów: a wy co w życiu osiągneliście? Dostaliście się na PWST? Graliście w teatrze u boku idolki? a może macie na swoim koncie główną rolę w filmie krótkometrażowym?! Albo 12 tys polubień na FB?! Nie? To wierzcie cicho !!!

 9. Koniec wakacji chce tylko dlatego ze codziennie bede widywać Patryka! Nie ważne że w tv, ważne, że szczęśliwego z tego co robi! Nasz najcudowniejszy <3 Pozdrawiam, Słoneczko Pniewskiego 😀

 10. Patryk jest bardzo utalentowany i jest świetnym aktorem 😉
  Z całą pewnością poradzi sobie ze swoją nową-starą rolą..

  On i my (Słoneczka) jesteśmy rodziną.Wspieramy się,pomagamy i będzie tak zawsze ;D
  A dzięki temu również oglądalność Wam podskoczy. hehe xd

  Nie mogę się doczekac nowych odcinków.. 😉
  Patryk ♥

 11. PATRYK PNIEWSKI JEST ŚWIETNYM AKTOREM ! MY ZAWSZE BEDZIEMY PRZY NIM I BEDZIEMY GO WSPIERAC ! PATRYK KOCHANIE PAMIETAJ – ZAWSZE MASZ NAS <3
  SŁONECZKOWA ARMIA PODBIJA INTERNETY HAHAH 😀

 12. Wypierdalać od Patryka ! I mi go nie obrażać !
  Zazdrościcie mu i tyle ! -,- Możecie obrażać mnie ale nie Patryka i moje Słoneczka ! <3 Bo on są wspaniali i nie zasługują na poniżanie ich <3 ! Każdy ma uczucia ! Byłoby wam miło jakby ktoś was obrażał ?! Bo mi się wydaje że nie ! Więc jeszcze raz wam powtarzam ! Możecie obrażać mnie a nie Patryka i moje kochane najwspanialsze pod słońcem Słoneczka <3 Dziękuję ! Skończyłam !
  AMEN ! <3
  Patryś bardzo się cieszę że wróciłeś <3 Będę codziennie oglądać PM <3

 13. tak bardzo długo na to czekałam 😮 w końcu <3
  do hejterów " najlepiej się ocenia jak się nie zna , powiedzcie lepiej co wy osiągneliście , bo Patryk bardzo dużo , nie macie za co Go hejtować !
  Papryk kocham <3

 14. Bardzo sie ciesze z powrotu Papryka na plan Pierwszej Miłości. Ten chłopak ma nie bywały talent którego NIE MOŻNA ZMARNOWAĆ. Patryk na kazdym kroku pokazuje nam (słoneczkom) że warto spełniać marzenia i że jesteśmy dla niego tak ważni. Dla mnie to coś cudownego słyszeć od Patryka takie słowa. Mysle ze nie pożałujecie powrotu Papryka ❤

 15. PATRYK I TAK NAJLEPSZY!
  CIEKAWA JESTEM CZY WY HEJTERZY JAKBYŚCIE ZOBACZYLI PATRYKA NA ŻYWO TO CZY BYŚCIE BY MU TO POWIEDZIELI W TWARZ CO MACIE POWIEDZIEĆ 😉 A PRZEPRASZAM, ZAPOMNIAŁAM WY NIE WYCHODZICIE NA ULICE BO SIE BOICIE ŻE WAS JAKIEŚ SŁONECZKO DOPADNIE 😉

 16. Patryk to jednen z młodych aktorów który naprawdę angażuje się w życie swoich fanów ( słoneczek). Mówicie, że nie znamy Patryka ? haha otóż macie nie prawdziwe informacje ! Patryk ma z nami idelany kontakt jak z przyjaciółmi, poświęca nam każdą wolną chwilę i tu was zaskoczę, nie tylko przez internet ale również na żywo. Ponadto Patryk wie o nas tak wiele. Każde słoneczko pamięta i potrafi powiedzieć o nim kilka informacji 😉
  Tak strasznie sie cieszę, że serialowy Krystian wraca;) Uwielbiam ten serial i dzieki niemu poznałam Patryka ! ♥
  Patryk kocham Cię strasznie mocno i nie mogę doczekać się września aby ujrzeć cię na ekarnie telewizora ♥
  Twoja Kwiecień ♥ „słoneczkopniewskiego„

 17. No nareszcie powraca !!! Patryk jesteś najlepszy <3 Zapamietaj to sobie ! To od września znowu oglądamy Pierwszą Miłość 😀 Trzymaj się tam kochany :*

 18. Może i Pniewski to pedał, ale mój i słoneczek pedał <3 Mówicie o nim pedał, ciota itd -,- a na bank w chuj mu zazrościcie !

 19. Co z tego, że spędzałyśmy każdą wolną chwile z Patrykiem, co z tego, że zawsze, wszędzie z Nim jesteśmy, co z tego, że możemy powiedzieć mu wszystko, a On nigdy nas nie zostawi z problemami, co z tego, że zna nas wszystkie, nawet z imienia i nazwiska… nie co wy nie znamy Go:)))
  Jest dla nas jak PRZYJACIEL, nie IDOL.
  Nic nie wiecie o naszych relacjach z Nim, więc proszę, nie udzielajcie sie na ten temat:)

 20. Hejterów mamy w dupie 🙂
  Na nic wasze durne komentarze… My kochamy Papryka i wiemy co to znaczy kochać. Jesteśmy z nim i bedziemy i nic tego nie zmieni.. NIC
  Zazdrościcie mu tego, że ma zajebistych ludzi, którzy go wspierają i będą z nim mimo wszystko i na zawsze..
  XXI w – era zazdrości i hejtu.
  Jeszcze, żeby wasza krytyka była uzasadniona…
  A tu zwykłe komentarze „pedał”…
  BRAK SŁÓW.

 21. Popłakałam się czytając to jak Papryk nam dziękuje za to, że jesteśmy, że go wspieramy. Tak naprawdę to my powinnyśmy mu podziękować, że mimo takiego natłoku spraw (studia, teatr, rodzina, przyjaciele i inne takie) miał tez czas dla swoich słoneczek. Nie każdy aktor jest gotów się do tego posunąć. Patryś jest dla nas jak przyjaciel, mamy z nim cudowny kontakt, co jakiś czas wchodzi na omegle i z nami rozmawia, a raczej niewielu aktorów (nawet tych początkujących) tak robi, więc to naprawdę wiele. Cieszę się cholernie mocno, że od września będę mogła widywać Go na ekranie, gdzie będzie mógł rozwijać swoje możliwości i kształtować swój talent. A do ludzi, którzy zalewają go falą hejtów mam tylko tyle: ogarnijcie dupy, bo większość z was chciałaby osiągnąć w życiu tyle co on, a wy najzwyczajniej w świecie mu tego zazdrościcie! Jeśli coś wam nie pasuje to zachowajcie po prostu te zbędne komentarze dla siebie, bo nikogo to nie interesuje. A jeśli nie podoba się wam to, że będzie tam grał, to nikt wam tego oglądać nie każe. Serial wiele na tym nie straci i nie zbyt ucierpi, bo wspomniane już wcześniej SŁONECZKA będą dopatrywać Patryka codziennie czy wam się to podoba czy nie. Powiem więcej: PIERWSZEJ MIŁOŚCI Z PEWNOŚCIĄ NAWET WZROŚNIE OGLĄDALNOŚĆ! Także tyle w temacie. PAPRYK NAJLEPSZY!

 22. BOŻE, Papryk misiaku, jesteś najlepszy :*
  haha tak myślałam, że dadzą Ci Dage 😀 ale jezu, jesteś najlepszy i widząc Ciebie znowu na ekranie bede normalnie gwałcić telewizor ;o jesteś najlepszy!

 23. Patryk wraca na ekrany telewizorów a mi wraca chęć do oglądania Pierwszej Miłości. 🙂 Z tego co czytam komentarze wielu ludzi nie wie kto to Patryk , a bardziej kogo grał w Pierwszej Miłości, bo go nie kojarzą, no trudno, nie każdy musi. Ale my Słoneczka z niecierpliwością czekamy na powrót Patryka vel Krystiana i będziemy oglądać codziennie ten serial, żeby zobaczyć naszego geniusza. Ja z tego miejsca po raz kolejny napisze, że Patryk jest mega utalentowanym człowiekiem i że jeszcze wszyscy, którzy w niego nie wierzą – to o Nim usłyszą. Ja wam to obiecuję. Bo taki człowiek nie przejmuje się opinią ludzi, którzy z braku zajęcia hejtują wszystkich, którym się udaje odnieść coś w życiu tylko idzie do przodu, bo siłę dają mu właśnie wasze hejty. Więc nie wiem czy odniesiecie tym jakiś sukces, ale Papryk odniesie sukces na pewno, bo to jest nasz najukochańszy mistrzunio. <3

 24. Patryk Gratuluję!
  W końcu wróciłeś a my tyle na ciebie czekaliśmy! ;3 Popłakałam się przy ostatnim pytaniu :’) Koochaaany <3
  a co do wszystkich hejterów: ZAMKNIJCIE DUPY! i tak was nikt nie posłucha, ciekawe czy w realu bylibyście tak odważni zeby powiedzieć to Patrykowi albo któremuś ze Słoneczek w twarz, a jeśli Słoneczko by usłyszało ze najeżdżacie na Patryka to współczuje.
  Elo
  Słoneczko Pniewskiego ;3

 25. pfff dokladnie Gdzie mamy hejterow – w dupie … ps na bol dupy masc polecam hahah 🙂 super Patryk ze wracasz na plan PM moj ulubiony serial i teraz jeszcze znow bedziesz ty na ekranie to mnie bardzo cieszy :).
  A ci co nie maja zielonego pojecia o Patryku poprostu nie komentujcie bedzie najlepiej 🙂 POZDRAWIAM ŚRODKOWYM PALCEM :d SŁONECZKOOOO <3

 26. Napewno będzie ciekawie! Aż nie mogę się doczekać! Odrazu jak będę wracać z pracy to będę musiała z przystanku biec do domu żeby zdarzyć! <3 cudownieee! <3
  Dziękujemy!

 27. I PO TYCH KOMENTACH WIDAĆ JAK BARDZO INTELIGENTNE DZIECI OGLĄDAJĄ TEN SERIAL, AŻ ŻAL CZYTAĆ. CZŁOWIECZEK, KTÓRY POJAWIL SIE W PARU ODCINKACH MA WRACAC I WIELKIE HALO, WYGLADA JAK OSTATNIA PIZDA W RURKACH, RODEM Z KWIATKOWSKIEGO. ECH DZIECI ŻAŁOSNE. CZEKAM NA HEJTY I KOMENTARZE TYPU: BO OSIONGNOŁ WIENCEJ OD CIEBIE

 28. Nie jestem zadnym sloneczkiem, tym bardziej ze jestem chlopakiem 🙂 ale do rzeczy.
  Nie rozumiem, czemu wszyscy tak na niego naskakuja. jak dla mnie nawet milo jakby byl gejem, a wam homofoby nic do tego. Nje rozumiem tez tego wielkiego zauroczenia nastolatek… Sam podejrzewam ze te wszystkie komentarze wstawia jedna osoba. Latwo rozpoznac. Pozdrawiam i isobiscie jestem zafowolomy ze ow patryk wraca choc go nie znam… Ale.musze przyznac, ladny to ib nawet jest :3

  • Jedna osoba? 🙂 wejdź na fanpaga Pierwszej Miłości.. Każdy artykuł o Patryku ma najwięcej komentarzy i lajków więc….No chyba nie 😉

 29. Ja tez mu współczuję fanek. Do chłopaka nic nie mam, nie zazdroszczę mu niczego, gratuluję sukcesów zawodowych i że spełnia swoje marzenia 🙂 ale na litość „słoneczka Patryka”? Małolaty zajęłybyście się szkołą, nauką a nie pierdołami, bo nawet nie umiecie się tu wypowiadać poprawnie, a przeklinanie, wyzywanie itd. tylko pokazujecie jaki nasza polska młodzież posiada poziom inteligencji. Rozumiem, że lubicie chłopaka, że jest waszym idolem ale opamiętajcie się trochę, wasza Platoniczna miłość(a pewnie nawet nie wiecie co to znaczy, albo zaraz sobie to wy-googlujecie ;P) to jest tylko fascynacja, więc po co robicie takie niepotrzebne show w internecie. Naprawdę zajmijcie się nauką, przeczytajcie jakąś lekturę a nie takie rzeczy wypisujcie, dziewczyny pokażcie trochę godności, inteligencji a nie głupoty…

  • Co cie to obchodzi co robię w internecie? Miałeś jakiś problem z nauczycielka od polskiego ze podajesz akurat ten przykład? Uczę sie bardzo dobrze, mam czerwony pasek i mam zajebistego idola. Tez chce iść na studia teatralne. Jestem SLONECZKIEM Pniewskiego i chuj ci do tego ziomus ;*

   • Jakbyś Miała dobre oceny i czerwony pasek to byś przeczytała, że jestem kobietą a nie ziomusiem ;P i Twoje słownictwo pokazuje Twój poziom jaki osiągasz w szkole 🙂 ale cóż mogę zrobić innego jak życzyć Tobie powodzenia na tych wymarzonych studiach i w życiu ;P i ja nie miałam żadnych problemów z nauczycielką z polskiego ale jak nie rozumiesz dlaczego podałam akurat taki przykład to na pewno dostaniesz się na takie studia 😉

 30. My Słoneczka kochamy naszego Pniewskiego! A komu to nie pasuje, niech się odpie***li! Pozdro! <3

 31. Tylko żeby Fabian nie wracał. Beznadziejny był! I jeszcze ta jedo fryzurka. Wyglądał jak Bieber. Dominik znormalniał i obciął włosy. Wygląda super. A Fabian… szkoda gadać

 32. będzie najlepiej!! bardzo się ciesyzmy z jego powrotu do PM! 🙂 brakowało mi go tam, mam nadzieje że bedzie bardzo duzo czasu na ekranie 🙂

 33. Skoro Krystian zakocha się w Dadze, to niech wtedy wróci Szymon, który nie będzie miał jakichkolwiek szans u boku Dagi i zacznie błagać Marysię o wybaczenie. Marysia nie wybaczy Szymonowi i będzie szczęśliwa z Aleksem do czasu, kiedy nie wróci Paweł (Mateusz Janicki). Marysia zacznie zdradzać Aleksa z Pawłem. Aleks zacznie spiskować z Szymonem, aby pozbyć się Pawła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.