Krawczyk i Włodarczyk już po ślubie? ZDJĘCIA!

Wzięli tajemniczy ślub?

Wzięli tajemniczy ślub?

Podczas jeden z ostatnich imprez Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk, znani z ról w Pierwszej Miłości, pokazali na swoich serdecznych palcach identyczne obrączki. Czy są już po tajemniczym ślubie? „Para milczeniem zbywa wszelkie pytania na ten temat. O ślubie tych dwojga nie wiedzą ich koledzy z serialu „Pierwsza miłość” ani byli partnerzy” – donosi Twoje Imperium. – Nawet gdyby się pobrali, to i tak bym tego nie skomentowała – dodaje Aneta Zając. – To moja córka i kochany zięciunio – napisała pod jednym ze zdjęć mama Agnieszki. Zobaczcie zdjęcia pary z obrączkami! 

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


27 myśli nt. „Krawczyk i Włodarczyk już po ślubie? ZDJĘCIA!

 1. Krawczyk wygląda jak bezdomny, którego nie stać na nożyczki do obcięcia włosów, a Włodarczykowa, jak malowana lala. Gratuluję Pani Anecie, że już nie jest z Krawczykiem. Nie zasługiwał na nią. Wolał lalę niż ładną kobietę!!

    • ciekawe jeszcze pod jakimi podpisami będziesz dodawała wpisy włodarczyk,juz byłas Fan,teraz jesteś marian i wiele jeszcze innych ale i tak każdy dobrze wie że to Ty włodarczyk piszesz,wyglądasz jakby cię ktos przecisnął przez prasę,żałosna jesteś ,Anecie to ty nie dorastasz do pięt tępa ,pusta małpo,zbierająca odpadki po innych bo nawet cie nie stać na normalnego wolnego faceta tylko rozbijasz związki.

 2. To jest wciaz „na fali”? Lo ludzie, jest tyle ciekawszych tematow a wy sie uparliscie na ten odgrzewany po stokroc kotlet ; X

 3. sto lat temu aneta rozstala sie z krawczykiem a wy jeszcze to przezywacie .. kazdy ma jakiegos bylego chlopaka lub dziewczyne i jakos wszyscy żyjemy

 4. jesli ktos pisze,ze Aneta jest glupia ,mieszka na wsi to jest w duzym błędzie!!!!!!!!!!proponuje zapoznac sie z IQ inteligentnej,skromnej,ładnej,kobiecej Anety dla porownania trgo wieszaka Agnieszki Wlodarczyk-rola w „sarze” duzo o niej mowi.

   • bo tylko taka rola do niej pasuje,DZIWKA i tyle !!! i morda juz w kubeł włodarczyk bo żałosna jesteś,
    Uwaga! Bo Agnieszka Marian Włodarczyk atakuje,ale choćbyś nie wiem co pisała to i tak Anetka jest 1000 razy lepsza i ładniejsza od ciebie paszczurze kościsty.Anetka to prawdziwa kobieta czego o Tobie powiedziec nie można nawet już męskie niki sobie dajesz 🙂

 5. A niech się pobierają! Pasują do siebie, są siebie warci. Któż inny chciałby się z nimi związać? Są na siebie skazani. Z resztą kogo ma to obchodzić? Fanów PM? Anetę Zając? Ani mnie to ziębi, ani mnie to parzy. Mam ich w nosie i to czy wzięli ślub czy nie, najmniej mnie obchodzi. Po za tym uważam, że skoro ten blog z założenia ma być o serialu Pierwsza Miłość, to artykuły i zdjęcia powinny być o tym serialu, bądź aktorach w nim grających. Mikołaj Krawczyk odszedł z serialu w brzydkim stylu, pozostawiając po sobie niesmak. Szczerze wątpię że fani PM mają ochotę oglądać jego i Włodarczykową.

 6. Zając piękna kobieta? Wszystkim wam gustu gratuluję, przecież to: gruba, z pasiona krowa. Agnieszka jej do pięt nie dorasta. Agnieszka to piękna i zadbana kobieta, a wy jej zwyczajnie zazdrościcie, bo wy wszyscy jesteście zawistną tępotą umysłową i totalnie nic nie wiecie jak to było między Mikołajem a Zając. To Zając zniszczyła ten związek przez swoje histerie i fochy, więc się nie dziwie Mikołajowi, że kopnął ją w dupę i wybrał: normalną, stateczną i piękną kobietę jaką jest Agnieszka Włodarczyk. Dobrze, że zostawił to: wredne, grube, rozhisteryzowane krówsko pt Zając, bo kto by tyle wytrzymał? Agnieszko i Mikołaju WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA. Zyczę wam byście żyli jak najdłużej ze sobą w szczęściu i miłości, a Zając na pole krowy paść, bo z ciebie taka aktorka i tancerka jak z kozich cycków kastaniety.

  • A ty z kad sie urwałęś/łaś ze takie historie znasz? Wlodara wyglada jak anemik a zaja piekna kobieta i ma co pokazac a nie szkielrtor jakis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.