JAREK ZNÓW PRZEŚLADUJE KINGĘ! ZDJĘCIA!

Szykują się ciekawe chwile!

Szykują się ciekawe chwile! fot. ATM Grupa

Już w najbliższym czasie w Pierwszej Miłości czeka nas bardzo ciekawy wątek. W życiu Kingi ponownie pojawi się Jarek, z którym kilka tygodni temu umówiła się na randkę przez internet. Wtedy przed natrętem, który po kolacji i drinkach chciał zaciągnąć ją do siebie, uchronił ją Mikser. Tym razem Jarek zacznie prześladować Kingę niemal codziennie!

Telefony, wizyty w BarBarianie czy pod kamienicą nie dadzą kobiecie spokoju. Z Jarkiem ponownie postanowi rozprawić się Mikołaj. W wyniku szarpaniny mężczyzna z rozciętą głową trafi do szpitala i to on stanie się poszkodowanym, a Mikser nabawi się kłopotów! Żukowska uda się ze sprawą na policję – tam poradzą jej, by spotkała się z Jarkiem i spróbowała wyjaśnić sprawę polubownie. Wspólne wyjście do restauracji tylko pogorszy sytuację. Następnego dnia Kinga kolejny raz pójdzie na policję, a wieczorem wychodząc z BarBariana ponownie spotka Jarka… Po czasie okaże się, że wykonawcą prac remontowych w kamienicy Kingi będzie m.in Jarek… Tutaj mężczyzna ponownie zawalczy o serce Żukowskiej! Zapraszamy do oglądania kilku stron fotek z tych emocjonujących chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


11 myśli nt. „JAREK ZNÓW PRZEŚLADUJE KINGĘ! ZDJĘCIA!

  1. Obudził się.. Jakoś dziwnie, że nie prześladował jej wcześniej. Ohoho Jarosław musiał się namyśleć, czy warto łazić za Kinią 😀

    • No wlasnie o to jest pytanie ? wiele scen ma miejsce w wadlewie gdzie niby mieszka ojciec Majki a ani razu go nie bylo choc na chwile .

      • ten serial robi sie po prostu bezsensowny i nudny. nudne Wadlewo, gdzie cieszą sie bo sprzedają ogórasy, we Wrocławiu wiecznie wkurwiona Kinia, niezdecydowany Arturek, puszczająca sie ta jego dupa i chyba najbardziej zamuleni nastolatkowie jakich znam (Błażejek z resztą gangsty śmietnik…)

        • No właśnie kiedyś w Wadlewie pokazywali ojca Majki, dziadka i panią Natalię 🙂 W tej chwili Wadlewo to jedna wielka komedia przecież tego już nie idzie oglądać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.