IGOR ZABIJA AGATĘ!!! ZDJĘCIA!

OSTATNIE CHWILE AGATY!!!

OSTATNIE CHWILE ŻYCIA AGATY!!! fot. ATM Grupa

Czekają nas szokujące wydarzenia! Agata z Pierwszej Miłości umrze z rąk Igora!!! Po tym gdy Kaczmarczyk uderzy nachalną psychopatkę wraz z Zuber dojdą do wniosku, że siostry Sabiny trzeba się pozbyć raz na zawsze, ponieważ może zniszczyć ich plan. Igor postanowi ulec zalotom Skowrońskiej i przespać się z nią, by odzyskać jej zaufanie… Potem rozpocznie się prawdziwa jazda bez trzymanki! Zapraszamy do czytania szczegółów i oglądania wielu zdjęć!

W 1899. odcinku Igor zaprosi Agatę na romantyczny spacer po Wrocławiu. Z domu weźmie wino, do którego doleje jej narkotyków. Po tym da jej do przeczytania pewien list… jej własny list pożegnalny! Chwile później Agata wypadnie za balustradę i wyląduje w rzece! Kobieta w stanie krytycznym trafi do szpitala. W 1900. odcinku Sabina dowie się od Natana, że na jego oddział trafiła samobójczyni, której nie udało się uratować… samobójczyni, którą jest jej siostra! Jednak to dopiero początek dramatu Sabiny!

Natan przekaże swojej dziewczynie list pożegnalny Agaty, napisany przez Igora. Sabina kompletnie się załamie, gdy przeczyta, że jej siostra odebrała sobie życie przez nieporozumienia między nimi! Lekarz nie będzie miał jednak odwagi powiedzieć jej, że ostatnie słowa, jakie Agata wypowiedziała przed śmiercią to: „Igor żyje”! Natan wraz z Mikserem i Radkiem rozpoczną własne śledztwo. Tymczasem Zuber poinformuje Igora, że nie ma obaw, bowiem z racji choroby psychicznej Agaty sprawa szybko zostanie zamknięta… czy aby na pewno? Zapraszamy do oglądania wielu zdjęć z tych dramatycznych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


57 myśli nt. „IGOR ZABIJA AGATĘ!!! ZDJĘCIA!

 1. no to nieźle ale ten igor to jakiś kompletny psychopataaa… jak on mnie już denerwujeee.. no ale bynajmniej jakieś akcje będą się działy.

 2. Agata zmartwychwstanie, zabije Igora, ten zmartwychwstanie i Śmiałek da mu odpust zupełny! 😀
  Do tego wszystkiego jeszcze dołóżmy alpake na której Agata będzie przemierzać błękitne doliny raju i myślę że tak się skończy Pierwsza Miłość 😀

 3. No będzie się działo xD
  W końcu zabiją tą Agate, ona strasznie mnie wkurzała.!
  Tylko żeby nie było że ona jednak żyje, bo w tym serialu to jeden po drugim zmartwychstaje xD

 4. Agata jest fajna : D To Karol jest wszytkim winien, że teraz taka jest. Sabina trochę też się do tego przyłożyła…. Kurczę ją polubiłem Agatę….

 5. Tylko nie to…. bez sensu żeby umarła, tak wszystkich denerwowała i ma teraz umrzeć bez cierpienia nawet. Lepiej juz było by jakby sie poznecal nad nią a potem niech Mikser z Radkiem do paki wpakowali wszystkich z zuber na czele

 6. mnie tez denerwuje , postac agaty , ale żeby ją zabijac od razu .. czego on nie spróbuje , po co on zyje wogóle .. psychopatą jest .. szkoda słów .. jak taka Sabina mogła kochać wogóle ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.