FILIP SPEŁNIA MARZENIA ARTURA PRZED ŚMIERCIĄ! NOC Z BEATĄ?! ZDJĘCIA!

Przyjaciele!

Przyjaciele!

Artur i Filip przyjaciółmi? Trudno było się tego spodziewać, ale sytuacja Kulczyckiego wszystko zmieni! Filip stanie się jedyną osobą, która wie, że biznesmenowi zostały ostatnie miesiące życia. Postanowi spełnić jego marzenia! Pierwszym będzie domowy makowiec, następnie wizyta przy grobie ojca, a potem… noc z Beatą! To pragnienie sprawi, że Mazur wpadnie w furię i wyzna, że gdzieś ma fakt, iż Artur umiera! Czy tragiczna wiadomość dotrze teraz do wszystkich?! Zobaczcie co nas czeka!

OGLĄDAJ SCENY – KLIKNIJ TUTAJ!


9 myśli nt. „FILIP SPEŁNIA MARZENIA ARTURA PRZED ŚMIERCIĄ! NOC Z BEATĄ?! ZDJĘCIA!

  1. Nie wiem jak bedzie z Arturem ale wiem cos innego. Mój instynkt wyczuwa że Luzia od zawsze współpracuje z Zygmuntem i beda niezle problemy. Teraz tylko udaje zakochaną w Mikserze!!! Swoją drogą ale bym ją dymał…fajna jest.

  2. A ja podejrzewam, że będzie jakaś pomyłka w badaniach czy coś w tym stylu, bo przecież Artur robił badania w innym szpitalu niż w tym co zwykle, ponieważ była awaria sprzętu.

  3. No bez jaj… tu przedyma Beatkę, a potem poleci oświadczać się Kindze? Naprawdę szkoda mi Kingi, bo tej to już w tym serialu idzie jak kurwie w deszcz… ledwie się oświadczy, a niby ma umierać, mhm ;] no, ale Majce jak zwykle wszystko świetnie.

  4. Pomijając w ogóle temat Artura naciągany żeby coś się działo, to Ci cali producenci serialu mogli by w końcu zmienić ramówkę … przecież ona jest już z lata, no bez jaj, wciąż to samo, Paweł już nie gra, i w ogóle mogli by ją odświeżyć i uaktualnić, przy dzisiejszej technice to chyba nie jest wielkie halo…. ehh

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.