DOMINIK ZNAJDUJE RADKOWI PRACĘ NA BUDOWIE, WYPADEK, BÓJKA! ZDJĘCIA!

Dominik Radek

Będzie się działo! fot. ATM Grupa

Wkrótce Radek i jego rodzina znajdą się w kiepskiej sytuacji finansowej. Miłosz wyrzuci Mirosławę z pracy i utrudni możliwość znalezienia nowej. Dominik na prośbę Radka znajdzie dla niego robotę na budowie. Podczas wizyty Sabiny na placu budowy chłopak rani się w rękę. Pracodawca nie zamierza płacić mu ani odszkodowania za wypadek, ani za przepracowane dni! Radek jednak nie zamierza odpuścić właścicielowi budowy – do akcji wkroczy również Dominik! Zapraszamy do oglądania wielu ciekawych zdjęć z nadchodzących odcinków!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


17 myśli nt. „DOMINIK ZNAJDUJE RADKOWI PRACĘ NA BUDOWIE, WYPADEK, BÓJKA! ZDJĘCIA!

 1. na miejsce Pawła mogliby dać jakiegoś aktora , który jest podobny do Krawczyka. Bez sensu jakby dali Janickiego, no sorry, ale on grał tylko 60 odcinków, a Krawczyk 10 lat. Wgl już bym się nie przyzwyczaił , Paweł do Krawczyk i kropka.

 2. Radek na budowie… nic lepszego nie mogli wymyślić,
  to może jeszcze niech Nikola do kurczakolandi wroci,
  a Patrycja do czasów gdy byla galerianką ?

  • a ta Patrysia też dobra..jak była gówniarą to dawała dupy za ciuchy i kase a tu jak ją Miłosz raz dotknął to wielką afere robi..idiotka xD

   • Patrycja nie dawała dupy 🙂 niby oglądacie a gówno wiecie. Patrycja nawet nie wiedziała wtedy o co dokładnie chodzi i zrezygnowała z bycia „galerianką” 🙂

 3. Roznerski bardzo fajny aktor i przystojny ale na miejsce Pawła nie pasuje, przede wszystkim wiekowo. A Janicki grał tylko 60 odcinków ale dużo osób go pamięta. Ja na przykład bardzo go lubiłam w tej roli.

 4. Gdzie taka mała i gruba Maryśka w ciuchach sportowych do takiego Aleksa, no jak 😛 A poza tym drętwa jest. Obecnie najfajniejszą rolę ma Beatka 🙂 I dzięki niej serial nabrał barw 🙂 No i oczywiście Misiek i jego teksty 🙂 Radek i Mikser spoko, Błażej dupa wołowa, a Kingę za bardzo wredną zrobili.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.