DARIA WPROWADZA SIĘ DO SABINY! ZDJECIA!

Znowu ją zobaczymy! fot. ATM Grupa

Znowu ją zobaczymy! fot. ATM Grupa

Jak już pewnie wiecie wkrótce po latach ponownie zobaczymy Darię, koleżankę Sabiny, Błażeja czy Oli z czasów liceum. Dziewczyna nie będzie miała gdzie mieszkać, więc z pomocą przyjdzie jej stara znajoma – Sabina. Studentka wprowadzi się do Wekslerówny, co bardzo nie spodoba się Dadze – obie nie przypadną sobie do gustu. Co z tego wyniknie? Czy Daria zostanie w serialu na dłużej? Zapraszamy do oglądania wielu fotek z nadchodzących chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


32 myśli nt. „DARIA WPROWADZA SIĘ DO SABINY! ZDJECIA!

  • zgadzam sie, stracila tego swojego pazura co kiedys miala, taka druga marysia sie z niej zrobila, wszystkim chcialaby pomoc nawet swoim kosztem.

   • Nie no maryśka się troszeczkę ogarnęła bo powiedziała kindze że dostała w kość xdd ale tak na serio to mogłaby wrócić stara sabina

 1. Fajnie, że wraca Daria. Mam nadzieję, że zagości w serialu na dłużej, może reżyserzy ruszą główką i zeswatają ją np. z Błażejem? Wreszcie chłopak by miał dziewczynę,a może i wreszcie w serialu byłaby jakaś szczęśliwa para.
  Btw. U Sabiny to chyba wszyscy już mieszkali… xD

 2. jeśli jest Daria to ja chce tak samo żeby się Inter zjawił i zobaczył Agate jaką jest niezłą Ass bo może i Inter jest zły ale gust ma także no on musi się zjawic musi.!.

    • hej jestem tym Natanem czyżem co groził dr.Dominice Gajdzie to był odcinek 165 nie mogę dac całego tytułu serialu bo mi jedna literka nie działa na klawiaturze dlatego dam tytuł serialu który brzmi Szital już wiecie o którą literkę mi chodziło mogę też zdradzić że serial leci na tvn o 18.00. no to już wiecie kim jestem .więc teraz słuchajcie chciałbym was o co ś rosic ale to już drugim komentarze czekajcie na niego.

     • ok więc chciałbym was rosic z całego serca o tytuł muzy która była odkładem do tego oto zdarzenia słuchajcie. emilka mówi do kingi coś tym stylu słuchajcie – kinga zobacz czy ten koleś nie jest jakiś dziwny już kolejny raz zmienia stolik .a Kinga na to -to jest ten koleś z banderką na ręku myślisz że to on emilka.- tak. kinga na to – i ty mi teraz mówisz że on tutaj jest. i właśnie wtedy kiedy Kinga trochę krzyknęła na Emilkę z takim słowami to wtedy ta muza się rozkręciła na maxa miła taką medie tak jakby z 2 hitów jeden z nich to emf you’re unbelievable a dokładniej refren a drugi z nich to in bloom nirwany.całośc można określić taki nabuzowany zawodzący rock.z góry dzięks wasz Natan z TVN.

   • czekaj wiem ta muza była też wtedy kiedy Daria sobie głowę rozbiła w barbarianie w łazience bo była na haju no ta kojarze. ona była zajebista taka sexiasta zresztą jak ty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.