BŁAŻEJ TĘSKNI ZA GRAŻYNĄ! WOJNA Z OJCEM! ZDJĘCIA!

Czy odżyją dawne uczucia?!

Czy odżyją dawne uczucia?! fot. ATM Grupa

Wkrótce Błażej dojdzie do zaskakujących wniosków! Po krótkiej i nieudanej przygodzie z Agnieszką chłopak zrozumie, że ciągle tęskni za Grażyną! Czuje, że tylko szczera rozmowa z byłą partnerką może mu pomóc. Podczas spotkania Weksler tłumaczy mu, że nie powinien do niej przychodzić, bo któregoś razu mogą przekroczyć granice przyjaźni. Kobieta mówi o spotkaniu z Błażejem Grzegorzowi – przyznaje, że jego syn ma trochę racji, twierdząc, że ojciec zabrał mu wszystko, nawet przyjaźń między nimi! Król ma wyrzuty sumienia. Podczas męskiej rozmowy ojca z synem ten drugi wyrzuca z siebie cały nagromadzony żal. Twierdzi, że on i Grażyna wiążąc się, kompletnie nie zastanawiali się nad tym, jak zaistniała sytuacja wpłynie na niego. Tego samego dnia czekają ich dramatyczne chwile w banku, gdzie Grzegorz będzie bliski śmierci! Jak to wpłynie na relacje między ojcem, synem i Grażyną?! Zapraszamy do oglądania zdjęć!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


34 myśli nt. „BŁAŻEJ TĘSKNI ZA GRAŻYNĄ! WOJNA Z OJCEM! ZDJĘCIA!

  • Glupi ten Blazej ma taka laske kolo siebie a woli stara babe ta relacja ich byla chora
   wedlug mnie Grazyna pasuje do Grzegorza
   a Blazej i Mikser mega nudziarze nigdy chyba panien sobie nie znajda

  • Ja bym jeszcze pare osob znalazla nikola i jej nudny mąz radzio i jego siostra albo daga mogliby odejsc z serialu i chyba nikt by nie tesknil podobnie pałkowska ona byla ciekawa na poczatku serialu jak knuła a teraz snuje sie bez sensu i czasami julki popilnuje jeszcze natana bym wywalila on byl ciekawy jak agata za nim lazila teraz jego postac jest miałka juz wole sabine z igorem przynajmniej cos sie dzialo

   • gdyby nie było Nikoli i Radka to w tym serialu nie byłoby wgl żadnej szczęśliwej pary … tak wgl to się od nich odwal !!!!!!!!

 1. BŁAŻEJ NAJWIĘKSZA CIOTA SERIALU PRZEZ 300 ODCINKÓW NIE JEST Z GRAZYNA I NAGLE USWIADAMIA SOBIE ZE JA KOCHA???? CO ZA BEZSENS PATOLA W CHUJ NIECH ZROBIA TROJKACIK NAJLEPIEJ.

 2. Ten Błażej jest żałosny! Kurwa w porę się opamiętał. Niech by pomyślał co robi a nie Narpiew mówi że ją kocha a później żuca dla młotszej , dobra powiedzcmy że Grażyna będzie z błażejem i co albo mu się znudzi albo znowu zostawi dla młotszej ! Szkoda że on akurat nie został poszczelony tylko Grzegorz , chociasz on jest takim idiota jak on !

  • Weź Ruda nie spamuj tu, to forum na temat serialu . jesteś żałosna . Po co wgl piszesz na temat tego czy ktoś ma wódkę albo gdzie zapraszasz? weź się wgl zastanów . Powinnaś pisać na temat filmu . Tak wgl to pozdrawiam Martę , Gosię , Krzyśka , Sanczeza i innych mega świetnych ludzi na których zawsze można liczyć. Koffciam was. jesteście mega. Bardzo proszę o pisanie na temat.
   Co macie jutro na obiad?
   Ja mam wf. tzn muszę odrobić duuuużo włefów. ale dam radę . co mi tam . tak wgl to idę spać. bo Marta nie żyję .jest nudno. Pozdrawiam cieplutko <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.