Bez Pierwszej Miłości przez prawie dwa tygodnie! AKTUALIZACJA: 30 i 31 grudnia jednak z PM!

Kiepski prezent...

Kiepski prezent…

Już wkrótce będzie musieli się pożegnać z Pierwszą Miłością na niemal dwa tygodnie! Ostatni odcinek w 2013 roku wyemitowany zostanie 20 grudnia w piątek! To przykra niespodzianka od telewizji Polsat dla fanów wrocławskiego serialu…

AKTUALIZACJA: Pierwsza Miłość wbrew wcześniejszym zapowiedziom zostanie wyemitowana 30 grudnia i w Sylwestra! Nowe streszczeniach odcinków z noworocznego tygodnia TUTAJ!

Ostatnim odcinkiem wyemitowanym w 2013 roku będzie ten 20 grudnia z numerem 1806. Kolejne emocje związane z serialem dopiero po Nowym Roku, czyli 2 stycznia w czwartek! To jedna z najdłuższych przerw świątecznych w historii serialu. Nie oznacza to, że i u nas nie będzie niczego – jak i na stronie www.pierwszamilosc10.pl, tak i na naszym Facebooku (zobacz TUTAJ) będzie się działo jak zawsze 🙂

Zamiast PM zobaczymy powtórki innych seriali stacji. Co sądzicie o tej decyzji Polsatu? Chyba trochę za długo, prawda? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


32 myśli nt. „Bez Pierwszej Miłości przez prawie dwa tygodnie! AKTUALIZACJA: 30 i 31 grudnia jednak z PM!

  1. I dobrze ;D moim zdaniem ten kiepski serial powinni zakończyć.Nie ma miłości Pawła i Majki nie ma tego samego serialu co kiedyś . Jak chcecie aby ten serial miał ręce i nogi to niech ta para się zejdzie i Krawczyk wróci do serialu .. Rozumiem ich sprawy osobiste ale to jest ich praca co jezli normalny człowiek w pracy powiedział że tego nie wykona bo coś tam coś tam xD by stracił pracę.Aktorzy mają się za dobrze -,-

    • Ale to akurat nie jest jakieś „coś tam coś tam”. A poza tym to ich wybór, Krawczyk nie chce grać z Anetą, więc pracy nie ma (w PM rzecz jasna), prawda? Przecież mu za nic nie płacą. Zastanów się trochę zanim palniesz głupotę.

  2. Dobrze że nie będzie. Chociaż nie przegapie żadnego odcinka bo wiadomo że w święta nie będę mieć czasu na oglądanie 🙂 z niecierpliwością będę czekać na odcinki po nowym roku.

  3. kurva podniecacie się tym jebanym pawłem jprd nie mogę już po prostu czytać tych poje*anych komentarzy!!! ludzie ogar w wielu serialach odchodzą główni bohaterowie i nikt tak nie przeżywa tylko wy macie ciągle jakieś uwagi, kurva jak nie ogladaci to po co wgl na bloga wchodzicie, to jest blog dla fanów czyli tych co oglądają!

    • kurcze ludziejezeli ktos nie lubiPM to niech nie oglada jego wybor ale po jaka cholere sie wypowaiada negatywnie o serialu jak go nie oglada. niech sie zaimie tym co go interesuje

      • zgadzam sie!! jak kogoś on nie interesuje to po cholere patrzy na niego i w ogóle pisze jakie kolwiek komentarze.I jeszcze do tego wulgarnie.Ogarnij sie „zuza33” troszke kultury nie zaszkodzi !!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.