BEATA I FILIP ZAMIESZKAJĄ RAZEM U SZYMONA! ZDJĘCIA!

Szalony duet znowu w akcji!

Szalony duet znowu w akcji! fot. ATM Grupa

Już wkrótce pożegnamy się z Szymonem, który razem z Dagą wyjedzie do Barcelony. W kawalerce Kmiecińskiego zamieszka Beata, która od razu przeprowadzi remont. Jeszcze tego samego wieczoru w mieszkaniu zjawi się Filip, który szuka lokum. Namówi byłą żonę, by przyjęła go pod swój dach! Ten szybko zacznie beztrosko żyć na jej koszt… Filip nie wie jednak, że Beata ma w stosunku do niego konkretny plan! Zapraszamy do oglądania kilku stron ciekawych fotek z tych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


11 myśli nt. „BEATA I FILIP ZAMIESZKAJĄ RAZEM U SZYMONA! ZDJĘCIA!

  1. ta muza odcinek 900 pochodzi ze zbioru którym się posluja tworcy pm grupa atm . tyle ze akurat ten zbior to besteller w tym serialu . zauwazyliscie chyba ze ten odcinek 900 wyjątkowo niesie w sobie ostry rock . a normalnie w tym serialu nie ma takiej mocnej muzy w podkładach . i teraz pytanie do danioza czy mogl bys podac spis utworow w wersji instrumentalnej do których należy m.in podkład z odcinka 900 .

    • nie lubie tej kingi zbiczowana inter miał racje suka z baru . inter zrob tak żeby sucz warowala a nie szczekala jak wsciekla suka która będzie trzeba za chwile uspic bo patrzeć może mieć wscieklizne. i teraz pytanie do was moi drodzy internalci jak inter powinien kinge sprowadzić do parteru może być nawet lekka perwersyjka w waszych komentarzach .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.