ARTUR ODBIERZE DZIECKO ZOŚCE?! ZDJĘCIA!

Wreszcie się postawi!

Wreszcie się postawi! fot. ATM Grupa

Już w najbliższym czasie Artur zaszokuje Zosię! Gdy zazdrosny mężczyzna zauważy, że matka jego dziecka ciągle interesuje się Filipem zażąda od niej, by skończyła z tym raz na zawsze. Kulczycki uważa, że ma prawo wymagać od niej posłuszeństwa. Wtedy oburzona Zosia oznajmi, że nie ma prawa decydować o jej życiu. W dodatku zarzuci Arturowi związek z Beatą, któremu Kulczycki absolutnie zaprzeczy. Artur zagrozi Zośce, że odbierze jej Stasię! Czy tak się stanie? Zapraszamy do oglądania wielu fotek z nadchodzących chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


11 myśli nt. „ARTUR ODBIERZE DZIECKO ZOŚCE?! ZDJĘCIA!

  1. Myślałem, że jak Zośka wróci to będzie można poczuć ten klimat serialu sprzed kilku lat, ale jej postać zrobiła się strasznie żałosna. Pieprzona nimfomanka! Do każdego łóżka by się pakowała. Niech spierdala tam skąd przyszła 😉

  2. No i to jest myślenie zacofanego ciemnogrodu…. Zośka od początku dziecko wychowywała sama a arturek bzykał wszystko co na drzewo nie uciekło i jest dobrze. Jemu nikt nic nie powie. Dziecko odchowane to ma prawo się dziewczyna zabawić a on jest żałosny jeśli myśli ze Stasia oleje matkę i będzie udawać córeczkę nowego tatusia.

  3. Z Beatą? Fajnie od jednej idiotki pójdzie do drugiej, fajnie mu życzycie. Dziecko odchowane? Z pewnością. Przecież ona ma chyba osiem lat, ale jeśli myślisz, że dziecko w tym wieku jest odchowane to gratuluję. Mam nadzieję, że sam a nie masz dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.