ŁUBUDUBU!

Także tego… ŁUBUDUBU! 🙂

hehe

TUTAJ zwiastun wideo z szalonym Grzesiem 🙂


31 myśli nt. „ŁUBUDUBU!

 1. Wszystko fajniee ,’ tylko ja zawsze ogladalam odc przez iple bo wiecie jak to szkola, dom, lekcje i wieczorkiem sie ogladalo a teraz ktos sie w ipli zapuscil i nieogladalm z 5 odc . ;c

 2. ﻛﻠﺒﺎﻥ ﻳﻬﺎﺟﻤﺎﻥ ﺷﺨﺺ ﺑﺎﻟﺒﺮﻧﻮﺻﻲ, :

  ŁUBUDUBU! ŁUBUDUBU! GRZEŚ BĘDZIE SZEFEM MOJEGO KLUBU 😀

 3. ja szukam i ie oge znalesc odcinka 1700 i kolejnych , mieszkam za granica na ipli nie moge niestety ogladac bo jest platne.. zawsze dodawali na seialnet.pl albo essereiale24 a teraz nic.. wie moze ktos gdzie jest mozliwosc ogladiecia odcinkow od 1700???

 4. Ehh, w sam raz na osobnego posta na bloga, jakby nie można było dodać tego gifa przy okazji jakiejś wiadomości o serialu czy coś…
  BEZNADZIEJA!

 5. haha popierammmm !!!! a wy ludzie spadajcie na drzewo jak wam tak fajnie … pojebanie jestescie podniecacie sie debilnym serialem szok ….

 6. Ej słuchajcie , tam w tyle jest obraz ze zdjecie Jego , Oli i Błażeja . Jest koło Króla i Olki jakaś baba . To jest Renata czy ta ich zmarła mama . ? Bo jestem ciekawa jak Ona wyglądała .
  Dzięki za odp .

 7. Jedyne co nie podoba mi się w tym mieszkaniu Oli i Błażeja to to, że tak z dnia na dzień kiedy Grzegorz się wyprowadził oni mają nowy wystrój salonu. Chociażby pokazali, że np. kupili te obrazy i powiesili, a tu kompletnie nic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.