BARTEK I NORBERT BRAĆMI!!! SZOKUJĄCA HISTORIA! ZDJĘCIA!

RODZINA!

RODZINA! fot: ATM Grupa

Już w najbliższym czasie czekają nas doprawdy zaskakujące i istotne w historii serialu wydarzenia! Kolejny przyjazd Jacka, ojca Bartka do Wadlewa odmieni wszystko. Mężczyzna po raz pierwszy pozna się z Norbertem. Z każdą chwilą zacznie utwierdzać się w przekonaniu, że coś go z nim łączy… Norbert przedstawi Jackowi historię swojego życia. Miedzianowski zrozumie, że to on jest jego nieślubnym dzieckiem – pamiątką po szalonej przygodzie z Natalią wiele lat temu. Do Wadlewa powróci także Jagna, żona Jacka… a nawet Sylwia, była dziewczyna Norberta, którą poznaliśmy jakiś czas temu. Prawdę jako pierwszy pozna Śmiałek. Czy szokująca zdrada sprzed lat wyjdzie na jaw? Czy Bartek dowie się, że ma brata i od dłuższego czasu mieszka z nim pod własnym dachem?! Zobaczcie wiele hitowych scen z nadchodzących odcinków!

OGLĄDAJ SCENY – KLIKNIJ TUTAJ!


8 myśli nt. „BARTEK I NORBERT BRAĆMI!!! SZOKUJĄCA HISTORIA! ZDJĘCIA!

  1. Strasznie to naciągane, zbyt wiele w tym serialu zbiegów okoliczności. Najpierw przyjazd Norberta z Sylwią akurat do Wadlewa gdzie mieszka Paulina a teraz to, przesadzone.

    • Takie są prawa serialów.
      Czymś trzeba przyciągnąć ludzi przed telewizory,kiedyś był Manuel( świetna historia ,dobrze wspominam) ,potem Igor,teraz Zygmunt chce się mścić…tak to już jest,a w wadlewie chyba limit love story na dłuższy czas jest wyczerpany,więc robią coś takiego.

      • to nie prawda nie odchodzi ludzie glupoty wam do lba wbija mam fragment potwierdzajacy W 2019 odcinku „Pierwszej miłości” po intensywnej akcji poszukiwawaczej policjancji wpadają na trop na ogródkach działkowych i odnajdują miejsce zakopania Miksera. Tymczasem na komendzie rozgrywają się mrożące krew w żyłach sceny, ale na szczęście nie pada strzał…

  2. Bartek niepodobny do ojca i pewnie się okaże, ze Jagna też miała romans hehe, Tak wgl czego się boi powiedzieć tej kur**, że na początku małużeństwa ją zdradził ? Przecież ona niedawno miała romans z Wojtkiem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.