NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 2019-2023 (do 25 stycznia)! Ciąża!

Szokująca prawda i wiele więcej!

Szokująca prawda i wiele więcej! fot/info: ATM Grupa

Co czeka nas w Pierwszej Miłości aż do 25 stycznia, czyli do 2023. odcinka serialu? Możecie się przekonać już teraz sprawdzając najnowsze streszczenia odcinków! Wiele szokujących wieści, w tym na przykład ciąża czy brat! Zapraszamy do zapoznania się z nowymi opisami nadchodzących wydarzeń!

SPRAWDŹ STRESZCZENIA – KLIKNIJ TUTAJ!


16 myśli nt. „NOWE STRESZCZENIA PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI 2019-2023 (do 25 stycznia)! Ciąża!

 1. Wiecie co? Radek miał się zabić nie zabije się… Ktoś miał odejść z serialu nie odszedł… Ja czekam na odcinki i wtedy się okaże. A jak was to tak ciekawi to telewizor,guide i szuka sie streszczenia 😉

 2. ten serial to kryminał już się zrobił zabijaja się i potem żyją i tak w kółko nudny już te pierwsze odcinki były lepsze a jak przekracza coś 1000 to już tasiemiec dadzą coś ciekawego a potem i tak gówno wychodzi

 3. Odcinek 2024

  Sabina i Daga nie mogą uwierzyć, że Daria kolejny raz dała się omamić Leszkowi. Jacek wyjeżdża z Wadlewa, by ratować małżeństwo. Malwina składa donos na Śmiałka, że nie odprowadza podatku od agroturystyki, proporcjonalnego do ilości pokoi, które wynajmuje. Melka przekazuje Aleksowi pierwsze zdobyte informacje na temat włamań. Organizatorem przedsięwzięcia jest Jolo, który planuje kolejny napad. Niestety, informacje okazują się nieprawdziwe. Późnym wieczorem przed kamienicą Marysia spotka pobitą Melkę. Zabiera ją do mieszkania.

  Odcinek 2025

  Aleks jest zaskoczony, że Marysia pozwoliła obcej dziewczynie nocować u siebie. Śmiałek wpada na pomysł, jak uniknąć kary z urzędu skarbowego. Musi zamurować na chwilę wejścia do kilku pokoi, by ich ilość zgadzała się z tą zadeklarowaną w urzędzie. W akcji pomagają mu Seweryn i Łazanek. Norbert zostanie przez przypadek zamurowany podczas drzemki. Luiza nie może się pogodzić z porażką podczas zawodów pływackich. Dziewczyna traci wiarę w siebie jeszcze mocniej, kiedy czyta negatywne komentarze kibiców w Internecie.

  Odcinek 2016

  Marysia i Aleks niepokoją się o niepełnoletnią Melkę. Aleks obiecuje, że dołoży wszelkich starań, by ją odnaleźć. W nocy ratuje dziewczynę z rąk Jolo, który brutalnie się z nią obchodzi. Podczas sprzątania kliniki Marka, Filip zbyt długo przesiaduje w gabinecie Turczyka. Kiedy przez przypadek pojawia się w nim pacjentka, Filip postanawia pobawić się w doktora. Zostaje przyłapany na gorącym uczynku i jeszcze tego samego dnia traci pracę u Żukowskiego.

  Odcinek 2027

  Melka nie ma rodziny, która mogłaby się nią zaopiekować. Marysia proponuje, by na razie dziewczyna została u nich. Filip szuka inspiracji do założenia nowej firmy. Jego zdaniem mógłby świadczyć kompleksowe usługi pogrzebowe. Pierwszym klientem będzie Amadeusz, mężczyzna, który umrze na zawał serca w Barbarianie przy porannej kawie. Leszek mówi Darii, że uzyskanie rozwodu nie będzie łatwe, z powodu braku współpracy z jego żoną. Tego samego dnia Darię odwiedza Zuzanna, która przedstawi małżeństwo jej i Leszka w innym świetle.

  Odcinek 2028

  „Harcerz” oferuje pomoc w odnalezieniu Melki. Jest przekonany, że dziewczyna zasługuje na wsparcie i drugą szansę. Aleks odnajduje Melkę przy drodze wylotowej z Wrocławia. Daria decyduje się na ostatnią rozmowę z Leszkiem. Obnaża publicznie jego wszystkie kłamstwa. Spotkanie przerywa im Zuzanna. Wieczorem Daria spotyka Błażeja przed Barbarianem. Oboje dochodzą do wniosku, że nie mają szczęścia w miłości. Niespodziewanie dziewczyna całuje Króla. Nad ranem Daria budzi się u boku Błażeja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.