NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁEGO TYGODNIA W PIERWSZEJ MIŁOŚCI!

ARTUR I KINGA!!!

ARTUR I KINGA!!! foto/video: ATM Grupa

Wreszcie mamy dla Was nowy zwiastun wideo kolejnych odcinków Pierwszej Miłości! Możecie już przekonać się na własne oczy co ciekawego czeka nas w serialu w przyszłym tygodniu. Czeka nas wiele przełomowych emocji w życiu Kingi i Artura, prawdziwy horror czeka Radka oraz całą paczkę! Czy naprawdę zabił?! To i wiele więcej – zapraszamy do oglądania!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


11 myśli nt. „NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁEGO TYGODNIA W PIERWSZEJ MIŁOŚCI!

 1. no nudno nie bedzie ale i tak wiem co sie zdarzy bo wszystko jest opisane co sie zdarzy na necie porwanie miksera zakopanie go zywcem itp

   • Kinga i Artur będą razem w nowych odcinkach „Pierwszej miłości” w styczniu 2015 roku, ale już na samym początku ich związku pojawią się poważne trudności. Wyjdzie bowiem na jaw, że Kinga spodziewa się dziecka swojego byłego partnera Adama, z którym zaledwie kilka tygodni wcześniej spędziła upojną noc.

    Przeczytaj: Pierwsza miłość. Radek popełni samobójstwo? Prześladowca Zygmunt porywa Miksera i zakopuje go żywcem
    W 2021 odcinku „Pierwszej miłości” Kinga zaczyna coraz gorzej się czuć. Doskierwają jej ma mdłości i zawroty głowy. Początkowo swój stan tłumaczy jesienną jelitówką. Wkrótce jednak dociera do niej, że może być w ciąży. Kobieta zamiera na samą myśl o kolejnym dziecku. Z trudem radzi sobie jako samotna matka niesfornego Tomeczka (Oskar Wojciechowski) i Maciusia (Jakub Grochowski).

    Kiedy Kinga wyznaje Arturowi, że być może jest w ciąży, Kulczycki zdaje sobie sprawę z tego, że jeśli jej obawy się potwierdzą, to na pewno nie on jest ojcem dziecka. Wszystko wskazywałoby na Adama.

    Zobacz: Pierwsza miłość. Kinga nie wyjdzie za Artura, ale będą razem
    Żukowska próbuje w tajemnicy zrobić test ciążowy. Niestety o jej domniemanej ciąży szybko zaczynają dyskutować wszyscy mieszkańcy kamienicy. Marysia (Aneta Zając), Marek (Maciej Tomaszewski), Beata (Katarzyna Ankudowicz), Adam i Artur w napięciu oczekują na wynik testu ciążowego.

    Czy Kinga będzie w ciąży z Adamem? A jeśli tak, to czy Artur zostanie z nią wiedząc, że jego dziewczyna urodzi dziecko innego mężczyzny?

 2. podobno kinga ma byc w ciazy tak pisza ale nie wiadomo z kim artut adam ? ale to nie potwierdzone a podobno jesli tak to z adamem !! zygmunt porwie miksera i zakopie go zywcem radek zostanie zmuszony do samobojstwa itp zrobcie tak jak napisalam 🙂

 3. kinga powie o swoich przeczuciach arturowi ale on powie ze na pewno nie on jest ojcem bedzie to w 2012 odc a kolejna widomosc take ze zygmunt wrabia radzia w zabojstwo jak czytaliscie streszczenia i zigi pojawi sie w domciu jowity <3 i opowie ze znal radka wczesniej i powie ze to on zabil tego kolesia pozniej porwie miksera i zakopie go zywcem w drewnianej skrzyni i zostalo mu kilka godzin bo inaczej kita zigi zostaje zatrzymany na policji i powie ze powie miejsce gdzie zakopal miksera jesli radek sam wymierzy se kare czyli samobojstwo radek wciaga pistolet i mierzy do glowy zobaczcie sami sa foty i wgl wpiszcie w google pierwsza milosc u gory wiadomosci i gotowe 🙂 mam nadzieje ze pomoglam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.