JOWITA ROZDZIELI RADKA I NIKOLĘ?! ZDJĘCIA!

Gorący trójkąt!

Gorący trójkąt! fot. ATM Grupa

Jak już informowaliśmy, wkrótce do Pierwszej Miłości wróci Joanna Opozda w roli Jowity Kaczmarek. Dziewczyna okaże się nową szefową Nikoli. Żona Radka nie będzie mogła zrozumieć, dlaczego zwierzchniczka jest dla niej tak wymagająca. Zieliński przyzna się przed żoną, że jakiś czas temu miał z nią romans! Czy Jowita uwiedzie Radka tak jak kiedyś, gdy chłopak był z Sabiną? Zapraszamy do oglądania masy ciekawych zdjęć z przyszłych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


31 myśli nt. „JOWITA ROZDZIELI RADKA I NIKOLĘ?! ZDJĘCIA!

  • No jasne i oglądajmy codziennie jak jedzą śniadanko,mówią sobie że się kochają wzajemnie i urządzają kolacyjki obiecując,że wszystko będzie dobrze…
   Wtedy serial na pewno będzie ciekawy i nie będzie w nim monotonii …

   • Zgadzam się w pełni z opinią ŁAZARZUU. Ten związek jest już naprawdę nudny dlatego też mam nadzieję, że Jowita znowu namiesza w życiu Radzia. W tym serialu nie chodzi o to aby ludzie całe wieki ze sobą byli tylko aby coś się działo. Z resztą aktorzy też chcieliby jakiejś odskoczni, czegoś nowego, a nie tylko rzyganie do siebie miłością i wspólna przyszłość.
    I nie, Radek i Nikola to najbardziej bezsensowna para w tym serialu.

 1. Fajnie, że Jowita wraca – z nią zawsze coś się dzieje 🙂 a za Nikolą nie przepadam, czytałam gdzieś, że wyjedzie z matką i zostawi Radzia. Szkoda mi go, super chłopak w serialu, ale cieszę się, że Nikoli nie będzie, według mnie nie są dobraną parą.

 2. po jaką cholerę powraca ta jowita?? czy tym filmie żadna para nie może przetrwać dłużej niż 2 mies.???
  ten film mnie zaczyna wku**iać!!!

 3. Niby chore, ale z odcinka na odcinek coraz ciekawsze 😉
  A może to dlatego, że czytamy streszczenia ? Zwiastun, to jeszcze, ale wszystko wiemy, co będzie itd, i już nie jest takie fajne jak kiedyś ;c Odlubiam stronkę

  • Zgadzam się, moi domownicy mają mnie dość, bo zawsze jak oglądamy to mówię co się stanie. Przez to nie ma po co oglądać.

 4. Dlaczego Alex odchodzi on jest taki bardzo fajny
  Radek, Nikola, Jowita i pozostali są bardzo fajni
  Pozdrawiam gorąco Justyna 🙂

 5. JA CHCE ŻEBY JOWITA WRÓCIŁA W KOŃCU CZEKAM JUŻ TYLKO NA ODCINKI Z NIĄ!!!!!!!!!!!!! I PRECZ Z TĄ ZAMULONĄ NIKOLĄ ILEŻ MOŻNA ….

 6. Ja chcę Juwite ona jest piękna naprawdę. Żeby była z Radkiem kiedyś im tak się układało gdy by nie Sabina powiedziała jej że on ma do niej uczucia.

 7. Porównajcie Jowitą i Nikolę. Przecież Nikola jest brzydka… Jowita jest bardzo ładna ma ładną figurę i jest tu najładniejszą aktorką… Gdy się dowiedziałam (bo to było dawno) że Nikola odejdzie mega się ucieszyłam… Poznajcie Jowitę osobiście a potem oceniajcie czy głupia czy fajna bo ja ją poznałam. Pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.