IGOR WYZNAJE SABINIE MIŁOŚĆ! ZDJĘCIA!

ULEGNIE MU?!

ULEGNIE MU?! fot. ATM Grupa

W najbliższym czasie Igor, pod swoją alternatywną tożsamością wyzna Sabinie miłość! Mężczyźnie zależy, by jego prawdziwa twarz pozostała w ukryciu, dlatego robi wszystko, by nikt z rodziny Wekslerów nie połapał się w intrydze. Kolejnym krokiem będzie wyznanie Sabinie miłości i to w tajemnicy przed Agatą. Igor jako Wach przyzna, że od dawna jest w niej zakochany i nie potrafi o niej zapomnieć. Doda również, że zdaje sobie sprawę jak poważny i silny jest jej związek z Natanem. Jak na tak niezwykłe wyznanie zareaguje Sabina? Czy ulegnie Piotrowi?! Zapraszamy do oglądania wielu fotek z tych ciekawych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


24 myśli nt. „IGOR WYZNAJE SABINIE MIŁOŚĆ! ZDJĘCIA!

  1. Mam nadzeje ze ze Sabina bedzie z Igorem a Natan niech zniknie z serialu razem z Agata jesce.Niech wróci do serialu Daga i niech będzie z Mikserem

  2. Witam wszystkich użytkowników tak ten temat ma racje Igor będzie razem z Sabiną czekają na nas gorące chwile w serialu 😉

  3. Jeeezu niech ona będzie z Natanem, on jej uratował życie i w ogóle kocha ją, a ta sobie go olewa dla zjechanego Igora, który wcześniej ją bił xd wiem, że ona nie wie jeszcze, no ale to bezsensowne .

  4. powinna być z Natanem a ten Igor mógłby wreszcie zniknąć z jej życia nie dość że narobił jej kłopotu po „śmierci” to teraz jeszcze się wtrąca w jej życie ..:/

  5. Jeśli Sabina zostawi tak porządnego gościa jakim jest Natan dla tego pochrzanionego dziwaka to naprawdę ją przestanę lubić.

  6. Kto mi wyjaśni motyw ze śmiercią ojca Igora? Najpierw była scena że się Olgierd i Igorem wygadali że to było ustawione wszystko i że policja była w to zamieszana, a Olgierd umarł na zawał że Piotr jest tak bardzo podobny do Igora? Przecież wiedział że nie ma żadnego Piotra, więc o co kaman?

  7. Wynika z tego, że gościu jednak miał sumienie, nie wytrzymał tego całego stresu: usiłowanie zabójstwa syna, chory układ z policją, i te wszystkie kłamstwa dodatkowo wiek robi swoje i serducho odmówiło posłuszeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.