Mateusz Banasiuk ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski aktorów w pływaniu! ZDJĘCIA!

Mistrz!

Mistrz!

Niedawno odbyły się 10. Mistrzostwa Polski aktorów w pływaniu. Udział w zawodach tradycyjnie wziął Mateusz Banasiuk, czyli dobrze znany nam Radek z Pierwszej Miłości. 28-letni aktor już po raz kolejny okazała się najlepszy! Mateusz nie szczędził fotoreporterom okazji do zrobienia ciekawych zdjęć. Popularny „Banas” pozował z gołą klatą i prężył muskuły. Zapraszamy do ogladania wielu ciekawych zdjęć. Fanki Mateusza będą zachwycone 🙂

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


9 myśli nt. „Mateusz Banasiuk ze złotym medalem w Mistrzostwach Polski aktorów w pływaniu! ZDJĘCIA!

  1. Nie przesadzajcie… P. Banasiuk świetny aktor, Aneta Zając gwiazda… Ludzie kochani. Czy nie widzicie, że bardzo nadużywacie tych zacnych słów? Ani serialowy Radek, ani Zając nie mają pojęcia o prawdziwym aktorstwie, można ich lubić, ale to nie sprawi, że – obiektywnie – tacy się staną. Świetnym aktorem można być po wielu latach pracy na scenie teatralnej jak i kinowej, graniu w kilkudziesięciu pozycjach filmowych, a oni raptem liznęli ”aktorstwa”. I to głównie w operze mydlanej jaką jest PM. Trochę pokory, bo widzę, że tutaj samo pretensjonalne towarzystwo wzajemnej adoracji.

    • Mateusz Banasiuk zagrał w kilku ciekawych filmach, wielu serialach – jest uznawany za dobrego, młodego, dobrze prosperującego aktora. Nie da się również ukryć, że Aneta Zając jest gwiazdą serialu, choć niekoniecznie ze względu na umiejętności aktorskie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.