NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁEGO TYGODNIA W PIERWSZEJ MIŁOŚCI! Powrót Nikoli, Piotr to Igor?!

Wreszcie poznamy prawdę o nim?!

Wreszcie poznamy prawdę o nim?!

Jak co tydzień nowy zwiastun wideo przyszłych odcinków Pierwszej Miłości! Co ciekawego wydarzy się w nadchodzącym tygodniu? Dużo zaskakujących chwil czeka nas w wątku tajemniczego Piotra, pojawią się policjanci Zuber i Januszko. Czy wszystko było ustawione? Do Wrocławia wróci Nikola, w Wadlewie pojawią się rodzice Bartka. Zapraszamy do oglądania nowego zwiastuna wideo!

OGLĄDAJ WIDEO – KLIKNIJ TUTAJ!


11 myśli nt. „NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁEGO TYGODNIA W PIERWSZEJ MIŁOŚCI! Powrót Nikoli, Piotr to Igor?!

  1. Czemu tak wszystko komplikujecie? Całą naszą uwagę skupiacie na nowych aktorach. Wszystko jest skomplikowane, powinniście zacząć zbliżać do siebie „Pierwsze miłoście”, to znaczy, Ola powinna wrócić i poukładać sobie życie z Mikserem, Błażej powinien wrócić do Sabiny, Majka do Pawła a Kinga do Artura. Nie potrzebnie przedłużacie.

    • A skąd wiesz, że tytuł serialu mówi o tym, że pierwsze miłości do końca, zawsze muszą być razem? A może mówi co innego np. że pierwsza miłość kiedyś się kończy i są następne albo, że pierwsza miłość to dopiero ta wielka, prawdziwa, dojrzała która pokona wszystko. Interpretacji tego tytułu dużo może być bardzo wiele, nie tylko ten najprostszy.

  2. Może igor mial brata Piotra i igor razem z ojcem uporozowali smierć igora czyli zabili piotra a, wszyscy myśleli ze to igor a igor zamienil sie w piotra hahah pomieszane ale moze zrozumiecie

  3. Lubię ten film,ale mam wrazenie jak by był naciągany niczym moda na sukces aktorzy bardz dobra osada ale jest jakieś „ale”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.