NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI! Agata i Piotr (Igor)!

agata piotr

Agata i Piotr-Igor w rolach głównych!

Jak co 7 dni w piątek mamy Wam do zaprezentowania świeżutki zwiastun wideo następnego tygodnia w Pierwszej Miłości! Czego możecie się spodziewać w nadchodzących odcinkach? Przede wszystkim wątku z Agatą i Piotrem, mężczyzną niemal identycznym jak Igor. Do tego wiele emocji w życiu Anety, Marysi oraz Aleksa i niesamowita przemiana Ryśka, który będzie nie do poznania – zapraszamy do oglądania tego co nas czeka!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


18 myśli nt. „NOWY ZWIASTUN WIDEO PRZYSZŁYCH ODCINKÓW PIERWSZEJ MIŁOŚCI! Agata i Piotr (Igor)!

  1. martwi mnie to, że przez wiele następnych odcinków będziemy oglądać poczynania stukniętej Agaty i nie mniej walniętego Wiktora – dla mnie mało ciekawe. A Sabina powinna być bardziej rozgarnięta. Trzeba być dobrym ale używać przy tym rozumu. A Sabinie dobroć wyłączyła myślenie.

    • mnie tez to martwi…to jest nudne to ma być o miłości chyba serial a nie o jakichś chorych sytuacjach…i w kółko to samo…zamkneli agate,wypuscili znów nabroi i ja znów zamkna moze….i po co ten wiktor?

  2. a mnie cieszy że sabina będzie z nim bo natan nie ma jaj wole natana ze z serialu medycznego tvn czy wiecie jakiego naana mam na myśli.

  3. hej chciałem wszystkim oznajmić że wszyscy co dają złe comments o Agacie takie najhardcorowsze są sami zdemoralizowani nie będę mówił kto dokładnie bo nie jestem świnią ale musze wyjawić co zrobili i niektórzy są więzienia zamordowanie dziecka do tego chorego mam dalej wymieniac .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.