ALEKS POGRĄŻA WIKTORA!!! ZAPOWIADA ZEMSTĘ! ZDJĘCIA!

Koniec szaleństw!

Koniec szaleństw!

Już niebawem Wiktor zakończy swoją misję spektakularnym… niepowodzeniem! Gdy aresztuje Anetę, która chwile później ma tragiczny wypadek, zostanie w policji okrzyknięty bohaterem. Wieczorem mężczyzna w knajpie świętuje zatrzymanie Pałkowskiej. Nagle pojawia się tam również Aleks, który ma coś, co pogrąża wspólnika! Następnego dnia Wiktor zostaje zatrzymany przez policję! Zdaje sobie sprawę, że do jego upadku przyczynili się Aleks i Kacper. Poprzysięga im zemstę, a Marysia wybacza wszystko Aleksowi! Zapraszamy do oglądania zdjęć z tych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


13 myśli nt. „ALEKS POGRĄŻA WIKTORA!!! ZAPOWIADA ZEMSTĘ! ZDJĘCIA!

  1. Fajnie, że wraca Kacper Policjant przydało by się więcej takich wątków tak jak kiedyś z Pawłem był wątek jeszcze dawno temu, w tedy co porwali Marysię chyba, co się okazało, że jeden z Policjantów był bandziorem to były fajne odcinki emocjonujące. Kiedyś było więcej wątków Kryminalnych a teraz to same romanse, zdrady nic ciekawego. Bo wątek kryminalny Aleksa z Wiktorem to wcale nie jest ciekawy nie ma Akcji! nic się nie dzieje nie ma strzelania!

  2. Dobrze że wszystko się jakoś ułoży ,ale szkoda mi Anety 🙁 To taka fajna postać ,przez tego Wiktora będzie na wózku . Czułam że Marysia i Aleks będą razem ,ale ciekawe na jak długo ♥

  3. Moim zdaniem ten wątek jak na wątek kryminalny to był bardzo nudny i słabo to wyszło.Po pierwsze zero akcji nawet nikt nikomu porządnie bronią nie pogroził a co dopiero mówić o strzelaninie.Nawet porządnej bójki nie było.NIC.Kompletny brak akcji w wątku kryminalnym robi z tego wątku zwykły obyczajowy.Dlatego jeśli sądzicie że ten wątek przyciąga uwagę to jesteście w błędzie.Pozdrawiam

    • Ale to nie jest serial kryminalny. Jest dobrze tak jak jest. Oglądajcie tak jak , jest a jak się nie podoba to sobie sami stwórzcie jakiś serial kryminalny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.