ROMANS BARTKA Z PAULINĄ, EMILKI Z WOJTKIEM! ZDJĘCIA!

Lekarz i piękna pani weterynarz?!

Lekarz i piękna pani weterynarz?! fot. ATM Grupa

Już wkrótce Malwina spowoduje duże zamieszanie w życiu Bartka, Pauliny, Emilii i Wojtka! Kobieta założy wadlewską gazetę „Świński Ryjek”, a fotografem zostanie… Łazanek! Głównym tematem pierwszego numeru będzie rzekomy romans Bartka i Pauliny. Gdy gazetka wpadnie w ręce Mariana mężczyzna zrobi im niemałą awanturę. Emilka postanawia ratować swoje małżeństwo! Dzięki Wiktorii robi się na bóstwo, następnie prosi Malwinę, by tematem kolejnego numeru był jej romans z Wojtkiem. Dziewczyna adoruje Jancię, nie brakuje zdjęć. Gdy gorące nowiny trafiają w ręce Bartka lekarz wybucha i robi żonie awanturę! Czy oboje zdążą uratować swoje małżeństwo?! Zapraszamy do oglądania zdjęć!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


12 myśli nt. „ROMANS BARTKA Z PAULINĄ, EMILKI Z WOJTKIEM! ZDJĘCIA!

  1. Czy ten serial musi się upodabniać do Mody na Sukces? Każdy każdego zdradza, reżyser jest mało kreatywny, nic nowego ciekawego tylko zdrady i zdrady!
    Mogę się założyć, że w przyszłości Ola z Robertem wrócą na kilka odcinków do serialu tylko po to aby ktoś z tej dwójki zdradził drugiego.

  2. mawina iłazanek ikłosek emylka jest sołtysem ima być zotsawsze joąwspokoju ktosz ma pinowwasz porzonku jako obwozek jest dopinowaćwadlewo nie pisasz donej nej neładyh ołoszn bartek ne ma romasu zpalinoą tylko oni razem prasują i może zotasz sołtysem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.