Aneta Zając z okazji dziesięciolecia serialu – WIDEO!

Lata lecą, a ona się nie zmienia!

Lata lecą, a ona się nie zmienia! fot. ATM Grupa

W tym roku „Pierwsza Miłość” obchodzi swoje dziesięciolecie! Już niebawem zobaczymy także 2000. odcinek serialu. Z tej okazji zapraszamy Was do obejrzenia wideo z Anetą Zając, która mówi o minionych latach na wrocławskim planie, wspomina oraz zapowiada to co nas czeka wkrótce. Oglądając wideo chyba sami zauważycie, że sama Anetka mimo upływu lat wygląda coraz lepiej!

Jak Wam się podoba wideo? Czego oczekujecie po tak jakże ważnym sezonie? Chcielibyście kolejne 10 lat z Pierwszą Miłością? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


14 myśli nt. „Aneta Zając z okazji dziesięciolecia serialu – WIDEO!

  1. miałam dwa lata jak zaczęlłaam was ogladać zaczoł on sie 2004 a ja urodziłam sie 200 pamiętam pierwszy odcinek i inne che wiedzej może cie nagrywać nawet 30 lat nie znudzi mi sie wasz serial

  2. ludzie jeżeli nie oglądacie to po co się wypowiadacie, przestancie robic z siebie idiotów! jak tak was czytam to aż mi was szkoda tym którzy nie oglądają ale się wypowiadają!! Proste!!!!!

  3. Miło spędziłam te 10 lat z serialem ,,Pierwsza Miłość”,dziękuję wszystkim wspaniałym polskim aktorom za rewelacyjną grę i wprowadzenie nas – widzów w równoległy świat Wrocławia i Wadlewa.Za wesołe i smutne chwile jakie przeżywaliśmy razem z Nimi oraz super stworzoną inscenizację i kostiumy.Jestem wierną fanką tego serialu i chętnie będę go oglądać następne 10 lat ,o ile wystarczy pomysłów reżyserowi ,w co nie wątpię.Pozdrowienia dla całego zespołu. Anka fanka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.