ANETA ZAJĄC W TAŃCU Z GWIAZDAMI!!!

Kariera Anety nabierze tempa?

Kariera Anety nabierze tempa?

Wspaniałe wieści dla fanów Pierwszej Miłości jak i sympatyków Anety Zając, czyli serialowej Marysi! Aktorka wystąpi w najnowszej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”! 31-letnia Zając była jedną z najbardziej pożądanych gwiazd, jakie chcieli zaangażować twórcy nadchodzącej serii programu tanecznego. Zapraszamy po szczegóły!

Od 2014 roku „Taniec z Gwiazdami” transmitować będzie telewizja Polsat, która przejęła taneczne show od TVN-u. Program wystartuje w marcu, oglądać będziemy go co tydzień w piątek o godzinie 20. Gospodarzami będą Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska. Polsat finalizuje właśnie listę uczestników show i jurorów.

PODWÓJNA RANDKA ALEKSA Z MARYSIĄ I KINGĄ!!! GORĄCE CHWILE! ZDJĘCIA! – ZOBACZ TUTAJ!

Jedną z gwiazd będzie Aneta Zając, czyli Marysia z serialu „Pierwsza Miłość”! To jeszcze informacja nieoficjalna, ale osoba związana z Polsatem potwierdza tę nowinę. – Aneta długo rozważała zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”. Nie była jednak pewna czy uda się jej pogodzić wszystkie obowiązki z napiętym grafikiem treningów, szczególnie że teraz w jej życiu prywatnym przeprowadzka z Wrocławia do Warszawy. W końcu jednak zgodziła się, uznając, że może to być dobra okazja, aby spróbować czegoś innego, poza aktorstwem.

Aneta Zając po cichu pogrąża Mikołaja Krawczyka? – ZOBACZ TUTAJ!

Po przejęciu show przez Polsat można było się spodziewać występu największej serialowej gwiazdy stacji. Dzięki udziałowi Anety Zając program może liczyć na zwiększenie oglądalności dzięki fanom Pierwszej Miłości, a także wszystkim sympatykom Anety, których przecież nie brakuje. Przypomnijmy, że gdy Polsat produkował „Jak oni Śpiewają” niemal co edycję oglądaliśmy twarz znaną z serialu „Pierwsza Miłość”. W tym show Aneta Zając zajęła piąte miejsce, występowała również w duecie z Mikołajem Krawczykiem. Teraz kariera sympatycznej aktorki może zdecydowanie przyśpieszyć.


Będziecie oglądać „Taniec z Gwiazdami” i głosować na Anetę Zając? Czy gwiazda Pierwszej Miłości dzięki dużej sympatii widzów będzie w stanie wygrać to bardzo popularne taneczne show? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”!


27 myśli nt. „ANETA ZAJĄC W TAŃCU Z GWIAZDAMI!!!

 1. Jak dla mnie „Taniec z gwiazdami” jest jednym z najbardziej oklepanych i nudnych programów w ciągu ostatnich lat,totalnie dziwne ,że polacy coś takiego oglądają,ale to tak jak z programami typu „dlaczego ja ” ,jest ich dużo,bo mamy dużo debili którzy to oglądają…ALE!
  Wyjątkowo z tego powodu,że wystąpi Aneta Zając będą oglądał tą polsatowską edycje ,ponieważ ta kobieta w mojej opinii jest naprawdę jedną z najładniejszych aktorek w naszym kraju,jak dla mnie absolutnie na podium.
  Pozdrawiam wszystkich,przyszły,pierwszy polski mistrz WWE:)

 2. Ja jej życze by program ten dał jej możliwosc nie tylko zdobycia nowych umiejętnosci tanecznych,ale tez poznania jakiegos fajnego faceta,w koncu Cichopek tak poznała Hakiela

 3. Normalnie bym nie oglądała, ale jeśli potwierdzi się informacja ,że Aneta zatańczy , będę niecierpliwie czekać . Gorąco kibicować będą jej wszyscy fani. Dla Anety to nie tylko szansa na nowe doświadczenie ,ale też szansa na podbudowanie wiary w siebie, szansa by dzięki treningom odzyskać figurę sprzed ciąży, szansa żeby pokazać ,że nam siebie, a nie tylko serialową Marysię. Aneto ,życzę powodzenia! Wierzę,że wygrasz ! I nie chodzi mi tylko o program 🙂

 4. Ale super Będziemy oglądać Anetkę:)))))):************** Super Anetko będę trzymać kciuki za Ciebie :)))))))):********************* Jesteś super !!!!!!!!!!

 5. napewno będę oglądać. Nie obrazajcie nikogo,bo Aneta gra swoją rolę tak jak jej napiszą w scenariuszu. W końcu w filmie musi się coś dziać,bo inaczej nie było by dużej oglądalności.

 6. Aneta musi wygrać! A jak nie wygra to i tak będzie moją ulubioną aktorką z mojego ukochanego serialu 🙂 Trzymam kciuki i będę głosowała ile wzlezie 🙂
  Już nie mogę się doczekać!!! A KRawczyk niech się schowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.