Aneta Zając w półfinale Tańca z Gwiazdami!!! ZDJĘCIA!

Działo się!

Działo się!

W ćwierćfinale Tańca z Gwiazdami zostali sami najlepsi – Klaudia Halejcio, Aneta Zając, Joanna Moro i Dawid Kwiatkowski. Choć trudno było wyobrazić sobie program bez którejś z tych gwiazd to stało się – z show pożegnała się świetna Halejcio. Zdecydowanie najsłabiej wg. głosów jury zaprezentowała się Aneta Zając ze Stefano Terrazzino, jednak sympatia fanów okazała się większa – aktorka Pierwszej Miłości zatańczy w półfinale już 16 maja! Wtedy głosy o treści 1 pod numer 7370 będą niezwykle potrzebne… Zobaczcie punktację jurorów i wiele zdjęć z dwóch występów Anetki i Stefano!

Tabela wyników w ćwierćfinale:

1. Joanna Moro i Rafał Maserak 37 + 37, razem 74

2. Klaudia Halejcio i Tomasz Barański 33 + 40, razem 73

3. Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar 39 + 32, razem 71

4. Aneta Zając i Stefano Terrazzino 31 + 33, razem 64

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


21 myśli nt. „Aneta Zając w półfinale Tańca z Gwiazdami!!! ZDJĘCIA!

 1. Zaraz zostanę tu zlinczowana…ale…dla mnie wczorajszy odcinek to jedna wielka kpina. Para, która dostaje 40, odpada? Szkoda, że decyzja nie leży w rękach jury, którzy w miarę się na tym znają. Widzowie nie potrafią docenić sztuki tańca, tylko to, jak ktoś został poszkodowany przez życie. Tu powinien się liczyć taniec, jak ktoś chce przechodzić dzięki popularności, niech idzie na konkurs popularności!

  Wasze dojrzałe komentarze też mnie wzruszają ” suchoklates” Moro; Kwiatek- Sratek czy Halejcio striptizerka… Oni przynajmniej prezentują JAKIŚ poziom tańca

   • Jesteś idiotką jeśli uważasz, że ona bierze kogoś na litość i korzysta z bycia poszkodowaną. NIGDY, podkreślam, NIGDY w życiu Aneta nie skomentowała swojej sytuacji życiowe, NIGDY nie najechała ani na Włodarę ani na Krawczyka publicznie, NIGDY nie wspomniała, że jest biedna, bo jej synowie wymagają rehabilitacji. Jest piękną, silną kobietą i dlatego ta wygrana jej się zwyczajnie należy! Kwiatkowski to jeszcze dzieciak, a Moro ma bardzo fałszywą buźkę i stara się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Anetka po prostu tańczy i dobrze się przy tym bawi, dlatego powinna wygrać ten program i ułożyć sobie życie tak, jak sobie tylko zamarzy. Życzę jej z całego serca, aby posypały jej się teraz liczne propozycje filmowe/serialowe czy teatralne. Trzymam kciuki!!!

    • Dziękuję,że mnie wyzwałaś od idotek, czuję się doceniona i utwierdzona w tej myśli, że tutaj nie można wyrazić swojej obiektywnej opinii. Zostawiam Cię w kółku uwielbienia i idę porozmawiać z osobami, które mają do powiedzenia coś mądrego, w kulturalnym tonie.
     Pozdrawiam 🙂

     • Zgadzam się z Karoliną, Klaudia i Tomasz świetnie zatańczyli a Aneta o dużo gorzej od nich. Uważam, że to Aneta powinna odpaść, ani 1 ani 2 taniec mi się nie podobał. Klaudia poprzednich odcinka już lepiej tańczyła od Anety. Miałam nadzieję że to właśnie Aneta odpadnie a Klaudia zostanie.

  • @Karolina jeżeli uważasz że Klaudia Halejcio powinna przejść dalej i teraz żalisz się, że zamiast niej przeszła Aneta Zając to w takim wypadku za mało wysyłałaś sms’ów na Halejcio, albo wcale ich nie wysyłałaś, a teraz masz pretensje, że inni wysyłali na Zając. Nielogiczne..

 2. moim zdaniem powinna Anna Zając wygrac wraz ze swoim patrnerem 😀 bo naprawde bardzo fajnie i ładnie tanczą !!! NIE ŻEBY COŚ ale jak oglądam to tylko oni mi sie podobają ze wszystkich par w tańcu.

 3. Ile ona ma lat? Wygląda jak lalka z blond włosami, lepiej jak zafarbuje się na czarno, bo tak za bardzo zdzirowato, a przecież to matka dwójki dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.