Aneta Zając i Stefano Terrazzino – nici z miłości!

Niestety...

Niestety…

Czy Aneta Zając i Stefano Terrazzino mają romans? To pytanie zaczęto zadawać sobie już po pierwszych odcinkach „Tańca z Gwiazdami”. Podczas tanecznego show między parą miało powstać coś więcej niż tylko przyjaźń i sympatia. Tak się jednak najprawdopodobniej nie stało i fani polsko-włoskiej dwójki będą zawiedzeni…

Wspólne święta, wyjazdy, wyjścia do restauracji, treningi tańca… to za mało! Nici z nowej miłości Anety Zając! 32-letnia gwiazda wyraźnie zaprzeczyła, jakoby między nią a Stefano było coś więcej niż przyjaźń! – Stefano jest dla mnie jak brat. Lubię go, przyjaźnimy się, ale plotki o naszym romansie to tylko plotki – stwierdziła stanowczo aktorka Pierwszej Miłości.

ALICJA – NOWA POSTAĆ W PIERWSZEJ MIŁOŚCI! ZDJĘCIA – NOWY SEZON!

Czy to Aneta nie jest zainteresowana Włochem w kontekście romansu bądź miłości? Jeśli tak, to nie zazdrościmy Stefano friendzone w jaki wpadł. Może być jednak zupełnie odwrotnie – mówi się, że w rzeczywistości 34-letni Terrazzino jest… gejem! To tłumaczyłoby, że przystojniak nigdy nie był widziany z żadną partnerką życiową, a latka lecą.

Żałujecie, że między Anetą i Stefano raczej nic nie będzie? Pasowaliby do siebie? Czy Stefano Terrazzino jest gejem? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


26 myśli nt. „Aneta Zając i Stefano Terrazzino – nici z miłości!

 1. Aneta jest dziwna myśli, że jak wygrała ,,Taniec z Gwiazdami” może wszystko.
  Byłaby z nich świetna para!
  Ale po tym co ona twierdzi(..)
  I kto chciałby z nią być!?

 2. Aneta potrafi rozróżnić partnerstwo w sprawach zawodowych od spraw prywatnych i za to wielki plus dla niej. Fakt, może byliby fajną parą, ale pokazała wielką klasę i dorosłość, czego niestety nie można powiedzieć o ojcu jej dzieci.

 3. Aneta i Stefano to wpaniali dobrzy ludzie, a czas pokarze jak się życie popłynie dalej. Aneta ma synów i to oni są na pierwszym miejscu. Pozdrowienia.

 4. bo jest sam to zaraz musi byc gejem?moze po prostu nie spotkal jeszcze tej jedynej a szkoda ze z aneta to tylko plotki fajna bylaby z nich para

 5. hmmm zależy na czym ta przyjażń się opiera…może być rożnie w życiu…i w lożku….bez zobowiązań taka przyjażń jest na topie…

 6. Antea Zając to paszczur !!! Dobrze że Krawczyk ją w dupe kopnął , gdzie ona do niego , a poza tym podniecacie się co gdzie niektórzy zjebanym serialem , lepiej wlasnym zyciem się zająć !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.