Aneta Zając i Stefano Terrazzino mają romans?! ZDJĘCIA!

Aneta zdecydowanie podoba się Stefano... : )

Aneta zdecydowanie podoba się Stefano… : )

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o romansie Anety Zając i Stefano Terrazzino. Aktorka Pierwszej Miłości występuje z przystojnym Włochem w Tańcu z Gwiazdami, co niewątpliwie ich do siebie zbliża. Aneta od rozstania z Mikołajem Krawczykiem jest samotna, w podobnej sytuacji jest również Stefano. Czy na naszych oczach rodzi się piękne uczucie?

Jak przyznaje sam Stefano Terrazzino od samego początku chciał być tanecznym partnerem właśnie dla Anety Zając. – Gdy zobaczyłem ją na liście do ‚Tańca z gwiazdami’, od razu pomyślałem, że to właśnie z nią chcę tańczyć. Czuję, że Aneta ma ukryty pazur i pokaże go. To kobieta zagadka, jestem jej coraz bardziej ciekawy. Ona jest dla mnie tajemniczą – wyznał 34-letni Włoch. Czy Taniec z Gwiazdami ich połączy?

Trzeci występ Anety Zając w Tańcu z Gwiazdami – WIDEO! – ZOBACZ TUTAJ!

– Na próbach z sali, gdzie ćwiczą, dochodzi śmiech. Innym parom zdarza się pokłócić, podnieść na siebie głos. Im nigdy. Czasem wyskakują razem na kawę albo lunch. Stali się sobie bliscy. Na parkiecie widać między nimi porozumienie dusz – powiedział informator tygodnika „Na Żywo”. – Aneta wygląda kwitnąco! Od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem, ojcem jej synów, nie widziałam jej tak radosnej, emanującej seksapilem. Dzięki Stefano z osoby nieco przygaszonej, niepewnej swojej wartości, zmienia się w zmysłową kobietę – zdradziła znajoma Anetki. – W mojej głowie zaczynają pojawiać się myśli dotyczące stabilizacji – powiedział jakiś czas temu Terrazzino. Czy między Anetą i Stefano będzie miłość? Czu uda jej się zapomnieć o Mikołaju? Jak myślicie?

ZOBACZ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


28 myśli nt. „Aneta Zając i Stefano Terrazzino mają romans?! ZDJĘCIA!

  • marysia tez wcale lepsza nie jest wpiepsza się w nie swoje sprawy Szymona traktowala jak frajera także jej tez by się przydala nauczka . romantycznyadam wysl nauczke teraz dla majeczki . perwersyjka tez może być no i oczywiście obecność Intera tez .

  • muza z odcinka 900 pochodzi ze zbioru utworów w wersji instrumentalnej .
   ten zbiór posiada sam autor tego bloga o pseudo Danioz . dlatego naradza się pytanie dlaczego nie chce się podzielić tym zbiorem z nami .

  • Danioz to w rzeczywistości blondyn który kocha dragi i kocha ostry sex jego ideałem jest m.in Doda jeśli chodzi sex a z PM Agata Skowrońska .
   Kocha ostrą jak żyleta muzę . mógłby być kolegą marilyna mansona ale nie że taki umalowany czy walnięty jak on . chodzi oto ze danioz jest wyluzowanym dżagiem i ostro erotyczny/sexowny . taki kolega mansona w cieniu . założył Pm bloga bo chciał sprowokować innych ludzi do twórczych intencji . bo jest inteligięntny / bystry i wie że tacy ludzie się tutaj znajdą .

  • Anetka by wyglądała jeszcze erotyczniej gdyby tańczyła przy muzie EMF You’ re Unbelivable . RomantycznyAdamie zgadzasz się ze mną ?.

  • romantycznyadam co myślsz o zagraniu Britney Spears przez Julię Pietruchę zerżnął byś ją , czy jednak uważasz że Aneta Zając byłaby lepsza w przekazaniu erotyzmu Britney Spears ?.

 1. A media już spekulują, już próbują komuś coś dopisać. I o ile w przypadku Anety i Stefano nic w tym złego, bo oboje są wolni, to już przypisując romans Joannie Moro i Rafałowi Maserakowi mogą zniszczyć komuś życie. Wracając do rzekomego romansu Anety ze Stefano, pasują do siebie i jeśli jest w tej plotce choć ziarenko prawdy, to bardzo im kibicuje i życzę szczęścia.

  • jak można pisać że Aneta sie puszcza i jest kurwą ! Ja w jej tańcu nic takiego nie widzę. Jest spoko a że piszą o romansie to niech piszą ja raczej widzę nić sympati. Po programie być może każde pójdzie w swoją stronę.

  • jestes prostak erotoman i zwykly cham tak pisza ci ktorzy sa mali ludkowie i nie stac ich nawet porozmawiac z aneta bo nie umieli by otworzyc geby przy takiej dziewczynie z klasa.do innej skieruj swoje teksty podobnej do ciebie a od anety wara

 2. jakoś nie wierzę w ten romansik,moim zdaniem to kolejne spekulacje może po to żeby podnieść oglądalnośc tzg,i żeby ludzie na nich głosowali,ale aneta nie tąńczy za ładnie,a co do tego romansu jakby mieli to fajnie,ale jakośc w to wątpię

 3. Ja tam bardzo lubię Anetę Zając, Stefcio pasuje do niej jako partner w tańcu zaprzyjaźnili się i tyle widać między nimi tę hemię,a to dopiero czas pokaże czy będą razem, jak program się skończy wtedy zobaczymy bo jak na razie to tylko przyjaźń.

 4. Romans? Czemu nie? Niech sobie dziewczyna ułoży życie z takim facetem który ją będzie na prawdę kochał i cenił, zasługuje na szczęście.

 5. Drodzy Fani to jaka role ktos ma to nie znaczy ze jest taki.Nie oceniajcie aktorow na podstawie rol.Obudzcie sie i odroznijcie ich prace od zycia prywatnego.Kto z Was zna prywatnie Anete Zajac?A propo aktor ktory gra ducha jest duchem?

  • Dobrze napisane, niektorzy żyją w idnym świecie czyli serialu i mają wrażenie jakby to wszystko co w serialiku było na serio.

 6. Ja lubię Anete Zając. Po przeczytaniu komentarzy stwierdzam , że niektórzy jednak żyją w innym świecie. A Danioz to jest wyrachowany debil ,erosoman i prostak.Inni oceniają Anetę po roli.To że ma taką rolę w serialu , to nie znaczy , że taka jest naprawdę. Ludzie obudźcie się wreszcie i zacznijcie odróżniać życie prywatne od ich pracy.I przestańcie tak mówić o Anecie Zając!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.