Aneta Zając chciała uciec z Tańca z Gwiazdami! ZDJĘCIA

Było gorąco!

Było gorąco!

Po pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami Aneta Zając przyznała, że w pewnym momencie chciała wycofać się z programu! – Gdy dostałam propozycję udziału w „Tańcu z gwiazdami”, od razu się zgodziłam. Nawet nie myślałam o tym, ile wysiłku będzie mnie kosztowała każda próba. Po pierwszym treningu byłam przerażona. Rano myślałam tylko o tym, co zrobić, by zrezygnować – wyznaje popularna Marysia z Pierwszej Miłości. Dużo pewności siebie dodał jej taneczny partner – Stefano Terrazzino. Zapraszamy do oglądania fotek z ich występu!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


14 myśli nt. „Aneta Zając chciała uciec z Tańca z Gwiazdami! ZDJĘCIA

    • Gdzie wy tu widzicię grubą Anetę ? widzę że wam się w dupach po przewracało już… dziewczyna wygląda olśniewająco jest śliczną młodą osobą atrakcyjna niezależną działa mimi że życie dało jej w kość ! a wy beznadziejne dupy zazdrosne zawsze znajdziecie temat o kims a wstawcie tu własne dupy a my bedziemy kometować.. dziekuje bez pozdrowien…

  1. Ciekawe kiedy Ula Dębska czyli serialowa Sabina potwierdzi informacje o ciąży.Atm podobno chce to trzymać w tajemnicy ze względu na wątek aktorki.A w ogóle ta szmatka Jowita będzie prowadziła Dobranoc ATM czyli program rozrywkowy na ATMie

  2. a ja pamiętam czasy jak serialowa kinga była gruba ,o wiele bardziej niż teraz majka a marysia zawsze wtedy była szczuplutka.a teraz po prostu zostało jej troszkę dodatkowych kilogramów po ciąży i tyle.

  3. nie na wszystkich zdjeciach wychodzimy dobrze,ale zawsze byla,jest I bedzie ladna,mila,i duzo ma kobiecosci,a Wlodara NIC,taka deska.Ale Anetka jakie ma piekne nogi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.