ALEKS ZAWODZI MARYSIĘ, ZAŁAMANA KINGA SZUKA MIŁOŚCI! ZDJĘCIA!

Przed kuzynkami ciężkie chwile!

Przed kuzynkami ciężkie chwile! fot. ATM Grupa

W życiu Marysi i Kingi ostatnio wiele zawirowań. Nowy partner Majki najpierw ją zaatakował, niebawem oleje również urodziny Anety. Żukowska natomiast zostanie całkiem sama, bowiem Marek podejmie decyzję o wyprowadzce do Anety. Kinga wścieknie się na ojca, że zostawia ją samą z dziećmi! Do tego Adam porzucił ją dla młodszej Justyny (TUTAJ więcej na ten temat). Kobieta postanowi więc założyć konto na portalu randkowym i tam szukać miłości! Zapraszamy do oglądania wielu fotek z tych nachodzących chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


26 myśli nt. „ALEKS ZAWODZI MARYSIĘ, ZAŁAMANA KINGA SZUKA MIŁOŚCI! ZDJĘCIA!

  • no ale czekaj ……żeby ten dał nam minimalny spokój bo o maxymalnym już nie mowie, to przecież on musi wiedzieć że my na serio wchodzimy w tą muze.
   jak ?

  • słuchaj jeśli anonim ma racje to sam odezwij się na temat muzy z interem oczywiście bez chamstwa tylko same konkrety

  • wczoraj weszlem w ten odcinek i wsłuchałem się bardzo dokładnie i jak mam być szczery to, to nie jest tam jakaś rewela, ale daje rade . jak dla mnie to kolesiowi najwyraźniej nie chodzi o to że muza jest cool tylko oto że chce nią coś osiągnąć nie wiem dlaczego tak czuję ale wydaje mi się że coś sexualnego
   Sami to oceńcie.Dzięx

  • jezu…słuchajcie właśnie odkryłam mocniejszą wskazówkę na tą muze i wyobrazcie sobie ze to wcale nie jest numer tylko na jeden odcinek (900) ale tez odc 906 wtedy jak sobie daria rozwala nieco glowe bo była na haju.

  • a ja wiem o co chodzi ta muza 900,906 jest jedyna muza która nam otwiera umysl na jeszcze fajniejsze muzy w tym serialu bo jeszcze jest zajebista muzyka wtedy kiedy inter ochrzania Adama w szkole w obecności blazeja no ale jak już mowilam ta muza 900,906 jest bossem muzycznym i tyle takie to dla was trudne ludzie jeśli tak to ten numer co wtedy daga grala na saksofonie ,radek walil na garach itd. jest odnośnie na wasz level.

    • włącz odcinek 900 wyczaj
     moment w którym kinga konczy rozmowe z emilka o
     wojtku fotografie
     W MOMENCIE KONCZENIA TEJ GADKI ,SZMATKI EMILKA
     CORAZ
     BARDZIEJ
     KONCENTRUJE SIE NA INTERZE ITD TLEM TEJ CALEJ AKCJI JEST ROCKOWA
     MUZYKA
     KTORA Z DELIKATNEGO BRZMIENIA ZACZELA WCHODZIC
     W
     MOCNIEJSZE
     A WESZLA W TAKI ROCKOWY CHAOS.

 1. A co do eski to wolałabym żeby to była ściema, bo jeśli to na serio są oni to chyba wyrzucę wszystkie swoje eskowe składanki

  • jezu……widzę że ten temat się nigdy nie skończy dlatego mam dla was taka małą rade zamiast walczyc z tym maniakiem muzy z Interem włączcie serial.net/ odc 900/ 5:57-6:49 dokładniej ten moment kiedy Kinga z Emilką obserwują Intera jednocześnie go obgadując ze strachem, wsłuchajcie się dobrze, wyczajcie kiedy ta muza się rozkręciła i już może właśnie wtedy zrobicie jeden mały krok w kierunku uwolnienia się od tego schizola boże czy to takie trudne?

  • jakiegoś najwyraźniej bardzo wrażliwego kolo na muze zjaral sountrack z odcinka 900, wtedy jak Kinga z Emilką zaczely tego intera razem obserwowac ,jednocześnie obgadywać go ,ze to on może być tym no wiesz… w momencie kiedy kinga lekko krzyczy na emile ze jej nie mowila o tej swej obserwacji wcześniej ta muza się na maxa rozkrecila taki rozszalaly rock.
   no i tu wlasnie chodzi o tego rocka ale musze ostrzec ze jeśli chcesz wysluchac ten bit to będziesz musial się w niego bardzo dobrze wsluchac bo niestety dyskusja kingi i Emilki trochę zagłusza ten sound . ten kolo kocha ta muze i nie może znieść ze nikt na forum nawet trochę nie stara się go zrozumieć tylko od razu do niego wiesz z morda.to wszystko
   koniec.

 2. nie rozumiem dlaczego mój comments oczekuje moderacji nawet jeśli zgadłem, to maniak muzy interowej drugs ma zwolennika.to chyba dobrze by było ze nie jest z tym sam.

 3. no ja nie mogę to ja tutaj normalnie na rzesach staje żeby dac dobre wskazówki a ten mnie na moderacje wysyla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.