ALEKS WYCHODZI Z WIĘZIENIA! ZDJĘCIA!

Cieszycie się, że wyjdzie na wolność?!

Cieszycie się, że wyjdzie na wolność?!

Już niebawem Marysia spotka się z Aleksem w więzieniu. Opowie mu o Pawle – mężczyzna tylko zachęci ją do próby odnalezienia ojca Julki. Podniesiona na duchu Radosz opuści Polskę i dołączy do Łukasza w Peru. Gdy Majka będzie za granicą Aleks opuści więzienie i znów będzie oglądać go systematycznie w Pierwszej Miłości – to już w nowym sezonie po wakacjach 2014! Czy Górski odegra jakąś rolę w poszukiwaniach Krzyżanowskiego? Zapraszamy do oglądania fotek z tych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


32 myśli nt. „ALEKS WYCHODZI Z WIĘZIENIA! ZDJĘCIA!

  1. no fajnie że Alex wychodzi na wolność mam na dzieje że on będzie z nadal z Majkom bo fajnie wyglądali i fajnie on gra

  2. Wypowiedź Mikołaja Krawczyka…
    Nie dajcie się oszukiwać!!!To tylko żałosny chwyt marketingowy i perfidna manipulacja!! Naprawdę nigdy nie pojawię się w tym serialu….

  3. a ja mam nadzieje ze we to wszystko jebnie jakaś bombka Atomowa i koniec tej Bajeczki:-) Czuje się się jakbym oglądała Modę na Sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  4. Ja bym wolała o 100% Pawła… Zaczęłam oglądać stare odciki to taka fajna para był… Nic ciekawego nie dzieje sie z Alexem :-/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.