ALEKS UDERZA MARYSIĘ!!! SZOKUJĄCE CHWILE, KONIEC ZWIĄZKU?! WIDEO!

DRAMAT!

DRAMAT!

Wstrząsające chwile w serialu „Pierwsza Miłość”! Czy czeka nas spektakularny koniec związku Majki i Aleksa?! Były antyterrorysta nie wytrzyma i uderzy Marysię! Co do tego doprowadzi? Kryzysowa sytuacja Aleksa w pracy? Kolejne duże kłopoty z Melką, którą Marysia wraz z Górskim przygarnęli pod swój dach? Szykują się niezwykłe emocje! Zobaczcie to w zwiastunie nowego sezonu Pierwszej Miłości już w tej chwili!

OGLĄDAJ ZWIASTUN – KLIKNIJ TUTAJ!


37 myśli nt. „ALEKS UDERZA MARYSIĘ!!! SZOKUJĄCE CHWILE, KONIEC ZWIĄZKU?! WIDEO!

  1. Szkoda,że idą w tym kierunku zamiast prowadzić postać Aleksa jak do tej pory.
    Bezsensowny storyline , za dużo kombinowania

  2. Oni nie maja juz pomysłów.bicie kobiety juz było,rzekome zdrady tez(najpierw niby Marysia Huberta,teraz niby Kinga Artura).Powinni wymyslec cos nowego,bo serial straci widzów

  3. a co sadzicie o korupcji aleksa. ja uwazam ze to ten komendant kryl tych lebkow..,a aleksa wmanipulowal dla ochrony wlasnego tylka.. tymbardziej ze aleks ma nieciekawa przeszlosc.. latwo go udupic. jeszcze zylka mu pekla i zlisciowal Marynie. ohhh dramat do kwadratu.

  4. Och,szkoda wielka że psują Aleksowi rolę!Hubert Jarczak to naprawdę fajny aktor i dlatego chciałam aby został w PM.Może jeszcze się pogodzą ale wątpię w to szczerze.Żenada!

  5. ten film sie robi nudny grajom jak w przedszkolu marysia jest z niej fajna i kawał kobiety powina sobie poszukać porzodnego dopakowanego ochroniarza na meża takiego maczo co pracuje w grupie interwecyjnej lub fachowca kturty ma sklep kompóterowy i składa kompóterty i korzsysta www helion a pan artur to kulczki to gra bizsmena niby ta rola to mu nie pasuje wogule on to powinen zagrac kierowce tira lub ałtobus lub szyno busa /lub maszyniste pocongu akinga to powina byc zagrac paniom polcjatke

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.