ALEKS KONTRA HARCERZ – BÓJKA! ZDJĘCIA!

27,06,2014-foto Bogdan Bogielczyk-pm-atm (18)

Pan posterunkowy da się we znaki! fot. ATM Grupa

Już wkrótce czeka nas duże spięcie między Aleksem a Harcerzem! Najpierw podczas imprezy Łukasz pogratuluje Górskiemu nowej pracy w policji. Mężczyzna jednak błędnie odczyta intencje Szostaka, poczuje się obrażony i mimo nalegań Marysi opuści spotkanie. Jeszcze ostrzej będzie, gdy Łukasz przyjacielsko przytuli Majkę w Barbarianie, podczas gdy do lokalu wejdzie Aleks. Posterunkowy od razu rzuci się na Harcerza z pięściami – będzie się działo! Zapraszamy do oglądania wielu fotek z tych momentów!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


13 myśli nt. „ALEKS KONTRA HARCERZ – BÓJKA! ZDJĘCIA!

  1. Nie lubię Aleksa. Skoro tak ma być jak napisali, to on jest okropny. Przystojny, dobry harcerz pogratuluje siwaczowi pracy w policji, a ten później się rzuca. Niech spada na drzewa. Aleks = policyjny frajer!

  2. Nie wiem, ale ten ” Harcerz” Mnie bardzo denerwuje przeciez widzi i wie ze Aleks i Maryska są razem , ale nie On musi wszystko zepsuc – ale to jest tylko serial, wiec musi cos sie dziac. Pozatym to jeszcze wyjdzie tak, ze Alek zakocha sie w tej Magdzie i beda razem, a Maryska niech sie buja

  3. I ogólnie to ta Marysia tez zachowuje sie jakby ślepa byla nie wiem Ona tego nie widzi, ze ten Harcerz” ja podrywa itd., i nie moze mu nic powiedzieć, ze z tego nic nie bedzie?. Kiedys ja lubilam w tym serialu teraz juz chyba niee.

    Pozdrawiam.

  4. Ale o co ta spina? Harcerz traktuje Marysie jak przyjaciółkę, nie było takiego momentu aby można było stwierdzić inaczej! To Aleks jest przewrażliwiony!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.