ALEKS BRUTALNIE POBITY!!! ZDJĘCIA!

Dramatyczne chwile!

Dramatyczne chwile! fot. ATM Grupa

Już wkrótce Aleks przeżyje prawdziwy horror! Mężczyzna zostanie przydzielony do kolejnej akcji antyterrorystycznej w Jeleniej Górze. Nie wie jednak, że są to klienci Wiktora, których miał traktować w sposób szczególny. Wieczorem pod domem zastaje Wiktora i wynajętych przez niego zbirów, którzy bezlitośnie okładają go pałkami! Później Marysia zastaje go półprzytomnego, leżącego w kałuży krwi… Zapraszamy do oglądania wielu fotek z tych ciekawych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


38 myśli nt. „ALEKS BRUTALNIE POBITY!!! ZDJĘCIA!

    • właśnie się dowiedziałem ze lysa gruba laska z vop nie zyje i tym bardziej potrzebuje tej muzy z interem po prostu musze mieć ją w całości bo ta muza jest dla mnie jak oczyszczający narkotyk ze wszelkich złych emocji.

        • to jest ważne bo jak ktoś przez dragi umrze tylko a tak to był by zdrowy to to nie jest tak że spoko ćpun nie żyje trudno mam to w dupie też nie fajnie tylko po prostu śmierc przez narkotyki pobudza takich myśli egzystencjonalnych bo nie każdy cpa z rakiem jest gorzej tu nie wystarczy pójść na detoks i spoko tu jest potrzebnej znacznie więcej pracy dlatego wolałabym żeby ta śmierc zaca była tylko przez narkotyki tylko!.

      • Wiesz co może by troszkę szacunku dla osoby zmarłej, hym ? I nie ‚łysa, gruba laska’ tak jak ją nazwałeś tylko Kasia Markiewicz która chorowała na raka !

  1. Mnie też wkurwia ten Wiktor. Kto go dał w tym serialu!? A tak na marginesie to Wiktor powinien dawno już ZGNIĆ W PIERDLU i go ztąd wypiepszyć!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.