AGATA TRAFIA DO SZPITALA! ZDJĘCIA!

Dramatyczne chwile!

Dramatyczne chwile! fot. ATM Grupa

Już niebawem Agata ponownie wyląduje w szpitalu psychiatrycznym! Sabina zacznie wierzyć Natanowi, że Piotr nie pojawił się w jej życiu przypadkowo. Mężczyzna sugeruje, że to kolejny podstępny plan jej siostry. Sabina bez owijania w bawełnę pyta o to Agatę wprost. Wściekła i zapłakana Skowrońska od razu dostaje ataku szału! Sabina wzywa lekarza, a Agata trafia do szpitala na obserwację! Czy to już koniec szaleństw psychopatki?! Zobaczycie również, że Sabina i Piotr zbliżą się do siebie… Zapraszamy do oglądania wielu ciekawych fotek z tych chwil!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


29 myśli nt. „AGATA TRAFIA DO SZPITALA! ZDJĘCIA!

  • jest pomysl co do zmian w kategorii muzyka . chodzi żeby były podane wszelkie sezony pm . żeby te sezony miały swoje odcinki . żeby te odcinki miały swoja muze .

  • to znaczy ze jak ktoś chce się dowiedzieć co było grane w danym odcinku wystarczy ze
   1. wchodzi na blog pm
   2. klika na kategorie muzyka
   3. widzi cala liste sezonow pm
   4. klika w np. 1 sezon
   5. widzi odcinki tego sezonu
   6. klika np. w odcin 906
   7 . widzi napis muza
   8. klika w ten napis
   9 . widzi liczby np. od 1 do 10
   10. klika np. w nr 8
   11 . widzi nazwe utworu
   12 . klika w ta nazwe
   13 . słyszy muze
   koniec

    • ale ja bym chciała żeby autor danioz wykorzystal ten pomysl co do zmian na blogu .
     może wtedy te trolle co chcą muze z Interem wreszcie znikna raz na zawsze bo będą ja mieli w całej okazalosci .
     i to nie tylko odcinek 900 ale wszystkie odcinki z interem

   • co o tej agatce można caly czas gadac no dobrze ze trafi do szpitala ale mnie już nudza te komentarze na temat osob z pm nie lepiej komentować podkłady muzyczne pm ?.

  • dziwne ale jakos nie zauwazylam żeby chodzila po ulicy z krwawa sierka

   • ja jestem z branzy psychiatrycznej i nie cierpie tej muzy która my puszczamy na muzykoterapii jakies ptaszyska pierdolone itd. w sumie to ja nie wiem czy nie lepiej by było muzy z interem z odcinka 900 bo jest rockowa zajebista muza a tak to po tej muzie która puszczamy wychodzę na papieroska bo mi leb się wali od tych ptaszków lubie swoja prace ale no nie z taka muza szkoda danioz nie zrodla tej muzy z Interem bo nasi podopieczni mieli by wreszcie cos zajebistego a tak agata spolczuje na serio

 1. ten wątek z Agatą niech się skończy, dłuży się i zrobił się nudny… szkoda filmu, walka Piotra i Natana o Sabinę zapowiadałby się ciekawie lecz nie z Agatą na czele. więc najlepiej zamknąć ją w szpitalu na AMEN i pożegnać z filmem.

 2. Cześć, Witam was po przerwie. Oglądajcie serial bo będzie się wiele działo. Dużo ciekawych wątków, szczególnie ze mną.
  Pozdrowienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.