ADAM WALCZY O RODZINĘ! MAREK WSPIERA GO CAŁYM SERCEM! ZDJĘCIA

Da mu drugą szansę?!

Da mu drugą szansę?!

Już w najbliższym czasie po dłuższej nieobecności do Wrocławia wróci Adam! Beata znajdzie zainteresowanego kupnem domu Kingi i brata. Na prośbę Żukowskiej mężczyzna przyjedzie do miasta. Chce wszystko naprawić, ale postawa Kingi go załamuje. Jednak po rozmowie z Szymonem postanawia walczyć o rodzinę. W obecności notariusza odmawia podpisania dokumentów dotyczących sprzedaży domu. Kinga jest zaskoczona jego zmianą zdania, a Marek…  po raz pierwszy wspiera go całym sercem! Czy doczekamy się szczęśliwego zakończenia?! Zapraszamy do oglądania fotek!

OGLĄDAJ ZDJĘCIA – KLIKNIJ TUTAJ!


20 myśli nt. „ADAM WALCZY O RODZINĘ! MAREK WSPIERA GO CAŁYM SERCEM! ZDJĘCIA

  1. Marek będzie go wspierał?! Niech zmartwychwstanie ojciec Tomka i zrobi porządek, w tym serialu już wszystko jest możliwe.

  2. Tylko niech Kinga nie będzie z Adamem! Należy się dziewczynie w końcu jakiś wartościowy facet! A najlepiej żeby była z Arturem

  3. ogarnijcie sie bo ten film nie chca ogladac bo to co sie dzieje w tym filmie to przechodzi ludzkie pojecie . Znam osoby co lubili ogladac ten film a teraz juz prawie nikt go nie oglada

    • kurvvva! sory że się wyrażam ale czy to że Adam chce walczyć o rodzinę to coś złego? poza tym w serialu musi się coś chyba dziać, nie?jak ci sie nie podoba serial to po co mądralo na bloga wchodzisz? wyyyypad!!! ludzie ogarrrr gadacie takie bzdury a oglądacie, nie rozumiem was..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.