32. urodziny Anety Zając!

Sto lat!

Sto lat!

Dziś, 19 kwietnia, swoje urodziny obchodzi Aneta Zając! Główna bohaterka serialu „Pierwsza Miłość” w Wielką Sobotę świętuje 32. rok życia. Z tej okazji życzymy sympatycznej aktorce dużo szczęścia, życzliwości losu, pociechy z synów, wielu ciekawych dni zdjęciowych na planie Pierwszej Miłości i całą masę miłości, która zawsze jest motorem napędowym do życia.

– Urodziny Anety wypadają w Wielką Sobotę, więc będzie to bardzo skromna uroczystość w gronie najbliższych. Najważniejsze dla niej jest, aby tego dnia towarzyszyli jej ukochani synowie i rodzina – mówi osoba z otoczenia Anety. Jednak już dzień później, w Wielkanoc przy świątecznym stole aktorki zasiądzie Stefano Terrazzino i z pewnością będzie jeszcze weselej (więcej o tym TUTAJ). Włoch pozna dzieci Anety. Czy bliźniaki w święta spotkają się również z tatą? – Jeśli Mikołaj wyrazi taką wolę, Aneta nie będzie mu stawiać żadnych przeszkód – zapewnia znajoma Anety.

A czego Wy życzycie Anetce w dniu jej urodzin? Piszcie, klikając „DODAJ SWÓJ KOMENTARZ”.


24 myśli nt. „32. urodziny Anety Zając!

 1. Droga Aneto!
  W dniu Twoich 32. urodzin życzę Ci, abyś była zawsze uśmiechnięta oraz szczęśliwa… po prostu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !! 🙂
  Małgosia – Wierna Fanka
  Pierwszej Miłości
  PS. Bądź dalej z Aleksem!

 2. Wszystkiego co najlepsze 🙂 i spełnienia marzeń 😉 oraz by ten piękny, promienny uśmiech nigdy nie znikał z Pani twarzy 😀 + Wesołych Świąt dla Pani i rodziny 🙂

  Fanka Kinga 😉

 3. Wszystkiego najlepszego z okazji urodziny wszelkiej pomyslnosc w zyciu osobistym I pracy zawodowej oraz szczesia w milosci.
  Zyczy
  Justyna z nowego Yorku

 4. Droga Anetko, z okazji urodzin życzę Ci dalszych sukcesów , pociechy z dzieci oraz dużo zdrowia i miłości bo tych dwóch rzeczy nie kupi sie za żadne pieniądze 🙂 Serial „Pierwsza Miłość” oglądam od samego początku i nic się nie zmieniłaś także ogromne gratulacje , bo to na pewno wynik ciężkiej pracy nad sobą 😉 pozdrawiam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.